MasterChef Sergen Yarışmadan Çekiliyor! Şampiyon Olması Beklenen Yarışmacı Herkesi Şok Etti! Artık İki İsim Yarışacak!

9 Ocak 2022 10:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:43

MasterChef yarışmasında büyük rekabete giren ve yarı finale kadar çıkan yarışmacı Sergen Özen'in yarışmadan çekileceği haberleri herkesi şok etti. Yüzüp yüzüp kuyruğuna gelen yarışmacının neden böyle bir şey yaptığı ise merak konusu oldu. İşte tüm detaylar!

MasterChef Sergen Yarışmadan Çekiliyor! Şampiyon Olması Beklenen Yarışmacı Herkesi Şok Etti! Artık İki İsim Yarışacak!

TV8 kanalının yemek yarışması MasterChef büyük bir izlenme kitlesine sahip olan yemek yarışmalarından birisidir. Özenle hazırlanan yemeklerin şeflerin beğenisini sunulduğu yarışmada artık sona yaklaşıldı. MasterChef yarışmasında bir yarışmacı ilk 3'e yarışmacı arasına katılarak, şampiyon olmaya bir adım daha yaklaştı. Bu isimler, son yapılan yarışmayla netleşti. İlk üçe kalan isimler ise Eren oldu. Uzun zamandır şampiyonluk için mücadele eden yarışmacılar arasında sadece üç kişi kalarak çeyrek final için hak kazandılar. Yarışmacı Sergen'in ise MasterChef 'ten çekilme kararı alması milyonları şok etti. Baştan beri çok emek sarf eden Sergen Özen'in bu hamlesi akıllara soru işaretleri getirdi. 

Dilara Sergen'e Kardeşim Demişti! 

Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun jüri koltuğunda bulunduğu MasterChef, büyük rekabetlere tanık olmuş, artık finale çıkacak olan kişiyi yavaş yavaş belirlemeye başlamıştı. Son 4'e kalmak için çabalayan isimler arasında Tahsin kazanarak yarışmada kalmıştı. Yarışmacı Dilara ise elenerek MasterChef'e veda etmişti Son zamanlarda MasterChef yarışmacısı Dilara Başaran ile Sergen arasında ortaya çıkan aşk iddiaları, magazin dünyasında oldukça konuşulmuştu. Dilara'nın yaptığı veda konuşmasında ise Sergen'e kardeşim gibiydi demesi aşk dedikodularının üzerini çizmişti. 

Sergen Yarışmadan Çekiliyor Mu?

Yarışmada artık finale yaklaşılması tüm heyecanı doruklara çıkarırken kimin birinci olup büyük ödüle sahip olacağı ise merak konusu oldu. Uzun zamandır büyük uğraşlarla ilk 3'e kalan yarışmacılar, halk tarafından beklenen isimlerdi. Her yarışmacı hayranlarından ayrı ayrı destek alırken en iyi yarışanın birinci olması temenni edildi. Fakat Masterchef yarışmasında beklenmeyen bir gelişme ortaya çıktı. Herkesi şok eden haber bazı MasterChef hayranlarını sevindirirken, bazılarını da çok üzdü. Ortaya çıkan iddialar ise Sergen Özen'in yarışmadan çekildiği haberiydi. 

Neden Yarışmadan Çekilecek?

Bazı kulis haberlerine göre yarışmacı Sergen Özen'in yarışmadan çekileceği ortaya çıktı. Sebebi Dilara'nın yarışmadan ayrılması olduğu öne sürülse de bir yakını kaybeden Sergen'in artık yarışmada bulunmak istememesine neden olduğu anlaşıldı. MasterChef yarışmasında artık son kalan ikilinin yarışması ve erken finale geçilmesi bekleniyor. 

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış