Güldür Güldür Naime Bomba Gibi Dönüyor! Ecem Erkek Dizi Çekimlerine Başladı

9 Ocak 2022 09:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:43

Ekranların en çok sevilen programlarında olan Güldür Güldür’den hayranlarına müjdeli haber geldi. Güldür Güldür Show’un yeni sezonunda yer almayan oyuncu Ecem Erkek, izleyiciye sıkı bir sürpriz yapmaya hazırlanıyor. Peki bu sürpriz ne?

Güldür Güldür Naime Bomba Gibi Dönüyor! Ecem Erkek Dizi Çekimlerine Başladı

Güldür Güldür Şhow Hayranlarına Büyük Sürpriz


Show TV ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı ilk günden bu yana seyircinin bir numaralı sevgisi haline dönüşen Güldür Güldür Show, hayranlarına muhteşem bir haber vermeye hazırlanıyor. Güldür Güldür Show’da daha önce Naime karakterini canlandıran ve izleyicinin de takdirini kazanan genç oyuncu Ecem Erkek, ciddi bir sürprize hazırlanıyor.


Hakan: Muhafız’da Da Yer Almıştı


Güldür Güldrü Show’un yeni sezonunda yer almayan Ecem Erkek, farklı yapımlarla ekranlarda yer almaya devam etmiş ve taraflı tarafsız herkesin takdirini kazandı. Güldür Güldür Show ekibine katılmasının ardından Netflix’te yayınlanan Hakan: Muhafız adlı dizide de iki bölüm rol alan oyuncu, her geçen gün oyunculuğunun üzerine koyuyor. Peki Ecem Erkek’in yer alacağı yeni proje ne?


Ecem Erkek hangi Projede Yer Alacak?


Ecem Erkek’in, Güldür Güldür Show’un yeni sezonunda her almaması pek çok hayranı tarafından olumsuz karşılanmıştı. Pek çok izleyici başarılı oyuncunun Güldür Güldür Show’da yer alamamasını üzüntüyle karşılamıştı. Farklı projeler ile gündemde olan oyuncudan hayranlarına müjdeli haber geldi.


Peki Ecem Erkek’in yer alacağı yeni proje ne? Ecem Erkek’in yeni adresi birçok hayranı tarafından merak konusu oldu.


Başarılı oyuncunun Aşk Kumardır dizisinde rol alacağı açıklandı. Dizinin; Man Stroke Woman adlı absürd komedi dizisinden uyarlanacağı gelen bilgiler arasında. Böylelikle Ecem Erkek bir kez daha oyunculuğunu komedi alanında gösterme fırsatı buldu.


Ecem Erkek Kimdir?


1989 yılında Ankara’da doğan başarılı oyuncu 2007 yılında Mamak Belediyesi Konservatuarı’da tiyatro eğitimine başladı.2015 yılında Tiyatro Ana Sanat Dalı’ndan mezun olan başarılı oyuncu, 2020 yılında   Altın Kelebek Ödülleri’nde En İyi Kadın Komedi Oyuncu ödülünü aldı. Ayrıca 2021 yılında da Yılmaz Erdoğan’ın tiyatro eserinden uyarlanan “Sen Hiç Ateşböceği Gördün Mü?” adlı filmde başrol oyuncusu olarak yer aldı.

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış