Bu Burçlar İlişkilerinde Sürekli Kavga Ediyor! İşte Kavga Etmeden Duramayan O 3 Burç

9 Ocak 2022 10:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:43

Her burcun kendisine özgü özellikleri vardır. Bu özellikler arasında ise her zaman hoşumuza giden özellikler yer almaz. Bazı burçların hoşumuza gitmeyen yönleri de bulunur. Örneğin bazen inatçı insanlarla anlaşamayız. Eğer her iki kişi de inatçıysa ortadaki iletişimin de pek sağlıklı olamayacağını söyleyebiliriz.

Bu Burçlar İlişkilerinde Sürekli Kavga Ediyor! İşte Kavga Etmeden Duramayan O 3 Burç

Bu Burçlar Sürekli Kavga Ediyor

Bazı burçlar diğer burçlara göre daha uyumsuz ve kavga çıkarmaya daha yatkındır. Bu burçları ikna etmek ise içinden çıkalamaz bir hadise olarak bilinmektedir. Peki bu burçlar hangileri? Bu burçların kavga çıkarmadığı senaryolar da var mı? Sürekli çatışma halinde olan bu burçlarla nasıl mücadele etmelisiniz?
Söz konusu kavga çıkarmak olduğunda kabul etmek gerekir ki pek çok insanın göstermek istemese de böyle bir yönü bulunur. Herkesin bir damarı vardır da diyebiliriz. Ancak bazı insanlar var ki onlar kavga çıkarmak için yanıp tutuşuyorlar.


Koç Burcu


Listemizin ilk sırasında koç burçları var. Koç burçları, yüksek enerjileri ile bilinen burçlardır. Hatta kimi insanlar, koç burçlarının enerjilerini anlatmak için süper kahraman enerjisine sahip, der. Ancak koç burçlarının  kavgaya meyletmesindeki en dikkat çekici nokta kibirli ve agresif olan yönüdür. Koç burçları, insanları alt etmek üzerine bir hayat kurgulamıştır desek yanılmış olmayız. En basit konuda bile olay çıkarmayı seven koç burçları asla ve asla geri adım atmazlar.


Boğa Burcu


Boğa burçlarının en tipik özelliği inatçı olmalarıdır. Ayrıca boğa burçları çok kolay sinirlenmeleri ile bilinir. Gözü başka hiçbir şeyi görmeyen boğa burçları istediğinin yapılamamasına asla yahammül edemez. Boğa burçları ayrıca eleştiriye açık olmamaları ile göze çarpmaktadır.


İkizler Burcu


Eğer kaosu bir burçta tanımlayın deseydiniz bunun adı ikizler burcu olurdu. Listemizde üçüncü sırada yer alan ikizler burcu, kavga çıkarmaya meyilli burçların da sonuncusudur. Sürekli değil zaman zaman öfkeli bir seyir gösteren İkizler Burcu üyelerinin en dikkat çeken özelliği pratik bir zekaya sahip olmalarıdır. Ancak bu pratik zekalarını genellikle çatışmaları daha büyük hale getirmek için kullanmaları bir hayli dikkat çekicidir.

Etiketler

Yaşam  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış