Ayçiçek Yağı İnternette Çok Ucuza Satılıyor! Online Siteler Buna Da El Attı

11 Ocak 2022 09:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:42

Ayçiçek yağı fiyatlarında dolar kurundan en çok etkilenen ürünler arasında yer alıyor. Hal böyle olunca da ayçiçek fiyatları ile baş etmek bir hayli zor bir hale geliyor. Ancak bazı online satış yapan siteler bu durumu biraz da olsa önlemeyi başardı.

Ayçiçek Yağı İnternette Çok Ucuza Satılıyor! Online Siteler Buna Da El Attı

Ayçiçek Yağı İnternet Üzerinden Kaç Paraya Satışa Sunuluyor?


Ayçiçek yağı fiyatlarında yaşanan anormal artışlar ile birlikte internetten ayçiçek yağı satışlarının gerçekleştiğini ve internet ortamında satışa sunulan ayçiçek yağlarının fiyatlarının çok daha uygun olduğunu belirmek gerekir. Çareyi internet üzerinden ayçiçek yağı almakta bulan vatandaşlar ise şimdilik bu uygulamadan memnun. Ancak bu durumun sürekli olup olmayacağı hakkında da birçok kişinin tereddütü bulunuyor. Vatandaş tüm bunları düşünedursun, ayçiçek yağlarını internet üzerinden sipariş vermeniz halinde 64 Türk lirasına dahi ayçiçek yağı satın alabiliyorsunuz.


Peki ayçiçek yağları hangi site üzerinden satışa sunuluyor?


Ayçiçek yağı fiyatlarında yaşanan dikkat çekici artışlardan sonra birçok vatadandaş ayçiçek yağı satın almak için ne yapacağını şaşırmış durumdaydı. Ancak bu duruma çözüm de yine online satışlar ile geldi. İnternet üzerinden gerçekleştirilen ayçiçek yağı satışlarındaki düşük fiyatlar dikkat çekiyor. Yurttaşlar, 64 Türk lirasına bile ayçiçek yağı satın alabilecek durumda. Peki hangi markalarda indirim bulunuyor? Hangi intenet sitesi üzerinden ayçiçek yağı alınmalı?


Alışveriş Sırasında Bu İnternet Sitesini Mutlaka Kullanın


Ayçiçek yağlarını gayet uygun fiyatlar ile müşterileri ile buluşturan sitenin hangisi olduğunu birçok insan merak ediyor. 5 litrelik ayçiçek yağlarında ciddi indirimleri müşterilerine sunan internet sitesi her geçen gün daha çok tercih ediliyor. Cimri Market’in internet sitesi üzerinden başta ayçiçek yağı olmak üzere farklı ürünlerde de ciddi indirimler söz konusu durumda.


Ayçiçek yağı fiyatları ise şu şekilde;

  • 5 Litre Biryağ: 67.95 Türk lirası
  • 5 Litre Orkide: 63.95 Türk lirası
  • 5 Litre Migros: 64.50 Türk lirası
  • 5 Litre Yudum: 79.95 Türk lirası
  • 5 Litre Kırlangıç: 84.90 Türk lirası
  • 5 Litre Ülker Bizim: 98.95 Türk lirası

Etiketler

Yaşam  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış