Yargı Akılları Baştan Aldı! Yönetmen Sağ Gösterip Sol Vuruyor! Ceylin Gerçekten Katil

11 Ocak 2022 11:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:42

Başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in bulunduğu Yargı dizisi reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Dizi birçok anlamda zirveye otururken son olarak twitterda da en çok konuşulanlar arasına girmeyi başardı. Peki yargı dizisinde neler yaşanıyor?

Yargı Akılları Baştan Aldı! Yönetmen Sağ Gösterip Sol Vuruyor! Ceylin Gerçekten Katil

Farklı Bir Senaryosu Bulunuyor


Kanal D ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı ilk günden bu yana seyircinin sevgilisi haline dönüşen Yargı dizisi rekorları kırmaya 2022 yılında da devam ediyor. Farklı bir senaryo yapısına sahip olan Yargı dizisi oyuncu kadrosu ile de pek çok izleyeciyi kendisine hayran bırakıyor. Peki Yargı dizisinin konusu ne? Dizide hangi oyuncular rol alıyor?


Yargı dizisi birçok insan tarafından büyük bir ilgi ile takip ediliyor. Peki kaç bölüm daha devam edecek? Diziden ayrılması gündemde olan isimler bulunuyor mu?


Reytinglerde Zirvede Tek Dizi Bulunuyor!


Yayınlandığı her Pazar günü sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına giren Yargı dizisinin bu konuda yarıştığı diziler de elbette var. TRT ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisi, Yargı dizisinin en büyük rakibi konumunda. Hal böyle olunca iki dizi arasındaki rekabet her geçen gün artıyor, rekabet artıkça da ortaya çok daha kaliteli diziler çıkıyor. Bu durumdan en çok memnun olanlar ise izleyeciler oluyor.
Geride bıraktığımız hafta Yargı dizisi reyting sıralamasında TRT 1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisini geride bırakarak zirveye yerleşti. Yargı dizisinin zirveye yerleşmesi ise birçok twitter kullancısı tarafından yorumlandı. Dizinin hak ettiği bir başarıyı elde ettiği konusunda tüm izleyiciler hemfikir durumda.


Yargı Dizisinde Neler Yaşanıyor?


Yargı dizisi hikaye akışı sebebiyle birçok insanın büyük merakla takip ettiği diziler arasında yer alıyor. Dizininin yayınlanan son bölümü 9 Ocak tarihinde ekranlara geldi. Yeni bölümde Ilgaz’ın istifası diziye damga vuran olay oldu. Bunun yanı sıra, Ceylin’in tutuklanma kararı dizideki pek çok karakteri şaşırttı.  Öte yandan Ilgaz verdiği kararlarla da sosyal medyada çokça konuşulanlar arasına girdi.


Birçok sosyal medya kullanıcısı Yargı dizisi hakkında paylaşımlarda bulundu. Dizi twitterda ise TT olmayı başardı.

Etiketler

Dizi Haberleri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış