O Ses Türkiye'nin Sunucusu Cesur Pozuyla Yaktı Geçti! Acun Bile Bakmadan Durmadı! Sevgilisi Çok Sinirlenecek!

12 Ocak 2022 14:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:41

O Ses Türkiye yarışmasının güzel sunucu Saadet Özsırkıntı verdiği cesur pozlarla ortalığı yıktı. Sunucu Acun Ilıcalı bile gözlerini alamadı. Daha önce oyunculuk da yapan güzel isim bir kez daha kendine hayran bırakmayı başardı. İşte tüm detaylar haberimizde!

O Ses Türkiye'nin Sunucusu Cesur Pozuyla Yaktı Geçti! Acun Bile Bakmadan Durmadı! Sevgilisi Çok Sinirlenecek!

TV8 kanalında yayınlanan O Ses Türkiye yarışması, bir dönemin meşhur ses yarışması olan Pop Starı bile geçti. Birçok ismin katıldığı yarışmadan sonra albüm çıkaran sanatçılarda oldu. Aralarından İrem Derici gibi isimlerin de bulunduğu O Ses Türkiye adeta fenomen yarışmalar haline geldi. Gerek jüri üyeleri gerek sahne performanslarıyla dikkatleri üzerine çekerken bu kez de yarışmanın sunucusu çok konuşuldu. Güzelliği ile kendine hayran bırakan sunucu  Saadet Özsırkıntı verdiği pozlarla da ortalığı kavurdu. İşte ünlü sunucunun çok konuşulan o cesur pozları! 

Saadet Özsırkıntı Kimdir?

Aslen Adanalı olan güzel sunucu  Saadet Özsırkıntı, yaşıyla da merak konusu olmuştu. 31 yaşında olan sunucu başarı basamaklarını hızla tırmanmaktadır. Aslında sosyoloji mezunu olan  Saadet Özsırkıntı, şimdilerde O Ses Türkiye yarışmasında sunuculuk yapmaktadır. Bir süre İngiltere'de yaşayan güzel isim orada bir eğitimden geçtikten sonra Türkiye'ye dönmüş ve bir reklam filminde oynamaya başlamıştı. Daha sonra Acun Medya ile anlaşma sağlayan Özsırkıntı, Dünya Listeleri Müzik programıyla adını sevenlerine duyurdu. 

Sevgilisi Var Mı?

Survivor, Survivor Panoramada sunucu olarak da bulundu. Güzel sunucunun sevgilisi olup olmadığı ise merak konusu oldu. Şuan birlikte olduğu bir kişi olmadığı bilinen Saadet Özsırkıntı, kariyerine odaklanmış durumda gibi görünüyor. Öte yandan giyim tarzı ile beğenilen sunucu adeta bir moda ikonu haline geldi. Sosyal medyayı da oldukça aktif olan Saadet Özsırkıntı, yaptığı paylaşımlarla adından sık sık söz ettirmektedir. Son paylaşımıyla olay olan sunucu verdiği pozlarla çok konuşuldu. Yorum yapan bazı hayranları Acun bile bakmadan duramaz dedi. 

Verdiği Pozlar Çok Konuşuluyordu! 

Daha önce siyah mini eteği ve saten mavi gömleği yürek hoplatan güzel sunucu bu kez de siyah tulumuyla gözleri üzerine çevirdi. Derin bir göğüs dekoltesi kullanan Saadet Özsırkıntı, parlak taşlarla süslü tulumunu adeta bir model gibi sergiledi. Övgülere doymayan güzel sunucu doğal ve estetiksiz olması nedeniyle izleyenler üzerinde ayrı bir sempati kazanmasına neden oldu. İşte güzel sunucu Saadet Özsırkıntı'nın nefesleri kesen o pozları!

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış