Show TV Üç Kuruş İçin Noktayı Koydu! Kimse Bu Kadar Çabuk Olacağını Düşünmüyordu! Fanatikler Resmen Deliye Döndü

12 Ocak 2022 09:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:41

Show TV ekranlarında bu sezon yayına giren Üç Kuruş dizisi için şok eden karar çıktı. Dizi hakkında Show TV yönetimi nihai kararını verdi. Peki Üç Kuruş dizisi sona mı erecek? Bundan sonra ne olacak? Dizinin oyuncuları başka bir projede mi bir araya gelecek?

Show TV Üç Kuruş İçin Noktayı Koydu! Kimse Bu Kadar Çabuk Olacağını Düşünmüyordu! Fanatikler Resmen Deliye Döndü

Show TV Yönetimi Üç Kuruş Dizisi İçin Kararını Verdi 


Show Tv ekranlarında  bu sezon yayınlamaya başlayan Üç Kuruş dizisi ile ilgili karar çıktı. Başrollerinde Kaygılaroğlu ve  Ekin Koç gibi isimlerin yer aldığı dizi hakkında Show TV yönetimi kararını verdi. Dizinin son bölümünde yaşananlar çok dikkat çekici oldu. Dizinin yayınlanan son bölümünde Ferhan’ın tüm zararı mahalleyi etkiledi. Leyla ise Efe komiser tarafından bir biçimde bulunmuştu.


Peki, Üç Kuruş dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Dizinin yeni bölümünde seyircileri neler bekliyor? Dizide yaşanan son gelişmeler nelerdir? 


Her Pazartesi günü Show Tv ekranlarında yayınlanan Üç Kuruş dizisinin bu hafta yayınlanmaması dizinin sevenleri tarafından büyük bir üzüntüyle karşılandı. Dizinin birçok seveni sosyal medya üzerinden dizinin kaldırılıp kaldırılmadığını sormaya devam ediyor. Tüm bu spekülasyonlar hakkında Show Tv yönetiminden ciddi bir açıklama geldi. Peki dizide son durum ne? Dizinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?


Üç Kuruş Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak? 

     
Bu sezon itibariyle Show Tv ekranlarında yayınlanan ve kısa sürede birçok hayran kazanan Üç Kuruş dizisi ile ilgili Show Tv kararını verdi. Yılbaşının ardından iki hafta ara veren dizide son duruma onuncu bölümünün ardından gelen reyting oranlarına göre karar verilecekti.


Öte yandan Pazartesi günleri seyirci ile buluşan Üç Kuruş dizisinin yerine iki haftadır Güldür Güldür programına yer veriliyordu. Bunu da göz önünde bulunduran Show TV yönetimi dizinin yeni yayınlanma tarihini açıkladı. 10 Ocak tarihinde yayınlanmayan dizinin 17 Ocak tarihinde ekranlarda seyrici ile buluşacağı açıklandı. Buna göre Üç Kuruş dizisinin yayın günü ve saati de değişmiş oldu.

Etiketler

Dizi Haberleri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış