Eğlenceli ve Şehvet Dolu Burçlar Belli Oldu! Bu Burçlar Seni Adeta Aşka Çağıracak

12 Ocak 2022 21:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:41

Bu burçlar şehveti ve aşkı daha baskın halde yaşıyor. Varlığı ile çevresindekileri aşka çağıran burçlar hangileri? Şehvet ve aşka olan bağlılıkları ile bilinen burçlar diğer burçlara göre daha çok dikkat çekiyor. Peki bu burçlar arasında hangileri yer alıyor?

Eğlenceli ve Şehvet Dolu Burçlar Belli Oldu! Bu Burçlar Seni Adeta Aşka Çağıracak

Hangi Burçlar Aşk İçin Yaşıyor?

Yunan mitolojisinde adı geçen on iki tanrının her biri bir tanrıyı simgeliyor. Bu tanrılardan ya da tanrıçalardan beslenen burçlar ise birçok insanın karakteristik özelliklerine doğrudan etki ediyor. Peki aşka ve şehvete düşkün olan burçlar hangileri? Hangi burçlar tıpkı Yunan tanrıları ve tanrıçaları gibi şehvete düşkünlüğü ile biliniyor?


Bu Burçların En Büyük Korkusu Aşksız Kalmak


Yunan mitolojisinde aşk denilince akla gelen ilk isim Eros. Peki Eros’u hangi burç temsil ediyor? Hangi burç için aşk olmazsa yaşam olmaz demektir?


Listemizin yer alan tek burç olarak terazi burcunu sayabiliriz. Terazi burçları, topluluk içerisinde dikkat çekmeleri ile biliniyorlar. Bu durumun oluşmasında ise terazi burcunun özellikleri ön plana çıkıyor. Denge ve adalet ile de bilinen terazi burcu aynı zamanda muhteşem bir aşk burcu. Terazi burcu bir aşkı tüm hatlarıyla yaşayabilen nadir burçlar arasında yer alıyor. Öte yanda terazi burçlarının en büyük korkusu ise aşksız kalmak ve aşksız yaşamaktır. Bu korku terazi burçlarını aşk konusunda yanlış insanlara süreklese de terazi burcu bir biçimde doğruyu buluyor.


Hayatının her döneminde aşk bulunan terazi burçlarının ilişkileri de bir hayli ilginç durumda. İlişkilerde kavga ve gürültüden hoşlanmayan terazi burçları fedakar yapısı ile de bilinmektedir.  Ancak bu fedakarlık terazi burçlarının cazibesinden hiçbir şey eksiltmemesi ile de dikkat çeker.


Cazibesi ile bilinen terazi burçları özellikle de aşkın kendisine duyduğu ilgi ile diğer burçlardan ayrılır. Terazi burçlarının bu hali ile Yunan Mitolojisi’nde yer alan Eros’un burç hali olduğunu söylersek yanlış olmaz. Ayrıca birçok insan terazi burçlarının aşk ile olan ilişkisinin etkisi altına çok çabuk bir biçimde girebilmektedir.

Etiketler

Astroloji  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış