Rıza Baba Ölüm Haberlerine Yanıt Verdi! Seyirciler Dizlerini Dövdü! Sensiz Olmaz Be Rıza Baba!

13 Ocak 2022 11:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:41

Arka Sokakların usta oyuncu Zafer Ergin izleyenlerin sorularını yanıtladı. En son yayınlanan fragmanda öldüğü görülürken, diziden ayrılıp ayrılmayacağı ise merak konusu oldu. Soruları tek tek yanıtlayan oyuncu, öyle bir haber verdi ki izleyenler yas tutmaya başladı!

Rıza Baba Ölüm Haberlerine Yanıt Verdi! Seyirciler Dizlerini Dövdü! Sensiz Olmaz Be Rıza Baba!

Uzun ömürlü dizilerden biri olan Arka Sokaklar,  hala yayına girdiği ilk günkü kadar ilgiyle takip edilmektedir. Başladığı ilk günden bu zamana kadar birçok oyuncunun gelip geçtiği Arka Sokaklar, her oyuncusuyla ayrı bir sevilmişti. Hatta diziden bazı ana karakterlerin ayrılması o kadar dramatik işlenmişti ki izleyenler göz yaşlarına hakim olamamıştı. Arka Sokaklar dizisinde en baştan beri Rıza Baba rolünde bulunan Zafer Ergin yeni fragman ile yürekleri hoplattı. Fragmanda silahla birkaç kez vurulan Rıza Baba yere yığıldı. Bazı izleyenleri Rıza Babanın ölmediğini düşünse de herkesin kalbine ok gibi saplanan o haber geldi! 

Silahla Vurulmuştu! 

14 Ocak Cuma günü yayınlanması beklenen Arka Sokaklar dizisi heyecanla bekleniyor. Özellikle dizinin yeni yayınlanan fragmanı heyecanı daha da artırarak izleyenler üzerinde büyük merak uyandırdı. Yayınlanan fragmanda Rıza Baba arabasını önünde bir silahla birkaç el vurulmuştu. Bunun üzerine isyan eden izleyenler Rıza Baba sensiz olmaz yorumlarında bulunuldu. Zafer Ergin'in Arka Sokaklar dizisinden ayrılıp ayrılmayacağı ise merak konusu oldu. Bazı kullanıcılar bu durumun plan olduğunu düşünse de Zafer Ergin hakkında ortaya çıkan bir haber ortalığı karıştırdı. 

Dizi Setinde Veda Partisi Düzenlendi! 

Milyonların gönlüne taht kuran Zafer Ergin adeta rolüyle bütünleşti. Uzun süredir Arka Sokaklar dizisinde görmeye alışık odluğumuz yüz olan usta oyuncu gidişiyle herkesi yıkacak gibi görünüyor. İzleyenlerin yanı sıra dizi setinde de vedası hazırlanan Rıza Baba için küçük bir veda partisi bile düzenlendiği öğrenildi. Artık son kez Arka Sokaklar setlerinde olan Zafer Ergin uzun yıllar rol aldığı diziye dramatik maalesef ölerek şekilde veda ediyor. 

Emeklilik Zamanım Geldi! 

Bazı iddialara göre Zafer Ergin'in artık emeklilik zamanın geldiğini ve dinlenmek istediğini söyledikleri konuşuldu. Dizi kulislerinden gelen haberler de Zafer Ergin'in diziden ayrılacağını kanıtlar nitelikte oldu. 10 Ocak tarihinde yayınlanan yeni bölümüyle veda edecek olan Zafer Ergin seyircileri yasa boğarken aynı zamanda harika bir vedayla tüm duyguları izleyenlere hissettirecek. Sizler bu konuda neler düşünüyorsunuz?

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış