Acun EDHO'ın Yıldızı İlyas'la Öyle Bir Projeyle Geliyor Ki! EDHO'yu Balon Gibi Söndürecek!

13 Ocak 2022 14:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:41

Ekranların izlenme rekorları kıran dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bitişiyle herkesi üzmüştü. Acun Ilıcalı bir bomba patlattı. Dizinin yıldızı olan Ozan Akbaba ile bir anlaşma yaptı. Herkesin meraklandığı haber sonunda ortaya çıktı. İşte Acun'dan gelen o haber!

Acun EDHO'ın Yıldızı İlyas'la Öyle Bir Projeyle Geliyor Ki! EDHO'yu Balon Gibi Söndürecek!

ATV kanalında yayınlanan ve izlenme rekorları kıran dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz senaryosu ve kadrosuyla herkesi kendine hayran bırakan dizilerden biri haline geldi. Reytinglerin en üst sıralarında yer alan dizi sosyal medyada da en çok konuşulanlar arasında yer alıyordu. Fakat dizi ani bir şekilde bitmesiyle herkesi derinden üzdü. Dizinin sevilen oyunculardan birini ise hemen Acun Ilıcalı kaptı. EDHO dizininde İlyas olarak bilinen oyuncuya sürpriz bir teklif Acun'dan geldi. Ozan Akbaba bundan sonra Acun Medya ile çalışmaya başlayacak. Peki oyuncunun çok merak edilen yeni projesi ne ?

Acun Ilıcalı'dan Büyük Teklif Geldi! 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle parlayan oyuncu Ozan Akbaba, yeni bir projeye imza attığı iddiaları herkesi heyecan içinde bıraktı. Acun Ilıcalı ile yakın zamanda anlaşma sağladığı söylenen sevilen oyuncu, tüm hazırlıklarını tamamladı. Yakın zamanda hayata geçmesi beklenen proje büyük merak konusu oldu. Ozan Akbaba hayranları merakla beklerken, konu başka yerden geldi. Kimse Acun Ilıcalı'nın bu teklifini beklemiyordu. Bu durum herkesi şaşırtsa da oyuncu başka bir proje için soyundu. Projenin ne olduğu ve nerede yayınlanacağı herkes tarafından merakla beklenirken sonunda sosyal medyadan bir açıklama yapıldı. 

TV8'de Olacak! 

Ekranların parlayan yıldızı Ozan Akbaba'nın artık Acun Medya ile çalışacağı öğrenildi. Yayına yakında başlaması beklenen yeni proje şimdiden konuşulmaya başladı bile. Sosyal medyadan ulaşan bazı bilgilere göre ikilinin yeni bir dizi projesinde olduğu öne sürüldü. Aksiyon ve polisiye türünde olması beklenen dizide başka hangi oyuncuların olacağı konusunda ise henüz bir açıklama yapılmadı. Şimdilik sadece Ozan Akbaba'nın olduğu bilinen yeni proje daha birçok tanınan ismi göreceğimiz düşünülüyor. 

EDHO Kadar Olacak Mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin bitişi herkesi üzerken Acun Ilıcalı'nın EDHO'dan daha iyi bir dizi ile geldiği haberi herkesi sevindirdi. Bazı sosyal medya kullanıcıları ise EDHO dizisini balon gibi söndürecek yorumlarında bulundu. Kullanıcıların bir kısmı ise kimse EDHO dizisini geçemez dedi. Sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz? 

Etiketler

Dizi Haberleri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış