MasterChef Ödülü Belli Oldu! Ne Yat Ne Kat! Acun Ilıcalı El Attı Ödül Bakın Ne?

13 Ocak 2022 11:02 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:41

Birçok insanın merakla takip ettiği yarışma Msterchef Türkiye’de final heyecanı yaşanıyor. Yarışmada final heyecanı devam ederken bir diğer yandan da yarışmayı kazanan kişini alacağı ödül merak konusu oldu. Peki yarışmayı kazanan kişi ne kadar ödül alacak?

MasterChef Ödülü Belli Oldu! Ne Yat Ne Kat! Acun Ilıcalı El Attı Ödül Bakın Ne?

Yarışmayı Kazanan Kişiye Dubai Tatili Verileceği Öne Sürülmüştü


Tv 8 ekranlarında yayınlanan ve tüm Türkiye’yi ekran başına kilitleyen yarışma Masterchef Türkiye’de kazananın belli olmasın çok az bir süre kaldı. Hal böyle olunca Masterchef Türkiye yarışmasını kazanan kişinin alacağı ödül de büyük bir merak konusu oldu. Daha önce yarışmanın kazanana verilecek ödül hakkında çeşitli iddialara ortaya atılmıştı. Bu iddialara arasında 700 bin Türk lirası ve Dubai tatili verileceği öne sürülmüştü. Ancak Tv 8’in sahibi Acun Ilıcalı’nın bu duruma müdahale ettiği öne sürüldü. Peki yarışmayı kazanan kişiye ne ödülü verilecek?


Yarışmada Final Heyecanı Nefes Kesiyor


Masterchef Türkiye yarışmasında sadece üç isim kaldı. Yarışmanın final heyecanı ise izleyenlerin adeta nefesini kesiyor. Masterchef Türkiye’de yarışan isimler arasında Eren Kaşıkçı, Tahsin Küçük ve Hasan Biltekin yer alıyor. 14 Ocak’ta ekranlara veda edecek olan Masterchef Türkiye’de şampiyon olan isme verilecek olan ödül ise merak konusu oldu.
Altı aydan bu yana devam eden yarışmada artık sona gelindi. Yarışmaya katılan tüm yarışmacılar çok özel ve unutulmaz anları, Masterchef Türkiye’de yaşadı. Yarışma sona ererken kazanan isme verilecek olan ödül ise dudak uçuklatan cinsten. Peki yarışmayı kazanan yarışmacıya verilecek olan ödül ne?


Masterchef Türkiye’de Büyük Ödül Ne?


Masterchef Türkiye yarışmasını kazanan isme daha önce 700 bin Türk lirası ve Dubai tatili verileceği açıklanmıştı. Ancak kazanana verilecek ödülde değişiklik yapılacağı öne sürüldü. Buna göre Masterchef Türkiye yarışmasını kazanan isme 500 bin Türk lirası değerinde jeep ve 400 bin Türk Lirası ödül verileceği iddiası dikkat çekti. Çok yakında ekranlara veda edecek olan yarışma Masterchef Türkiye’nin ödülü hakkında ise net bir açıklama yapılmış değil.

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış