Teşkilat Dizinin Ceren'i Artık Olmayacak! Senarist Hiç Acımadı! Resmen Bir Kalemde Silip Geçti!

14 Ocak 2022 10:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:40

Ekranların en sevilen dizileri arasında yer alan Teşkilat bir haberle yıkıldı. Dizide Ceren rolüne bürünen Ezgi Eyüboğlu'nun Teşkilattan ayrılacağı haberi ortalığı karıştı. Kimileri bu duruma sevinirken, Ezgi Eyüboğlu'nun hayranlarını ise hayal kırıklığına uğrattı.

Teşkilat Dizinin Ceren'i Artık Olmayacak! Senarist Hiç Acımadı! Resmen Bir Kalemde Silip Geçti!

TRT1 kanalının yine efsane dizilerinden biri olan Teşkilat her bölümüyle TV gündemine damga vurmayı başaran nadir dizilerdendir. Konusu ve ince bir düşünceyle yazılmış olan senaryosu izleyenler tarafından övgü kaynağı haline gelmiştir. Pazar günleri ekranlara gelen Teşkilat dizisi yeni başlayacak olan bölümleri ile herkesi büyük bir merak içine sürüklemektedir. Teşkilat dizisinden umulmayan bir hareket geldi. Ceren karakterine hayat veren oyuncu  Ezgi Eyüboğlu'nun diziye veda edeceği öğrenildi. Ezgi Eyüboğlu'nun neden artık Teşkilat dizisinde bulunmayacağı merak edilirken bu konuda yapılan açıklamalar herkesi şaşırttı. işte yaşanan olaylar tüm ayrıntılarıyla haberimizde yer alıyor. 

Teşkilat Dizisi Nerede Çekilmektedir?

Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu, Mesut Akusta ve Gürkan Uygun'un rol aldığı Teşkilat dizisi reyting sıralamasında düşüş sağlasa da yeniden, eskisi gibi yükselmeyi başarmıştır. Aksiyon ve heyecanla geçen dizi yeni bölümleriyle izleyenler tarafından sık sık merak konusu olmaktadır. Ankara'da çekilen dizi oldukça ilgi görmektedir. 2 kez ödüle laik görülen Teşkilat dizisi yılbaşından sonra verdiği arayla yeniden bomba gibi ekranlara dönüyor. 

Teşkilat Dizinin Konusu Nedir?

Sevilen dizi, Milli İstihbarat Teşkilatı'nda çalışmakta olan ekibin iş yaşamının yanı sıra özel hayatlarını da konu almaktadır. Aksiyon ve dramın bolca olduğu dizi, senaryosundaki tutarlılıkları ile oldukça rağbet görmektedir. Aynı zamanda oyunculuk performanslarıyla da övgüleri toplamayı başaran Teşkilat ,büyük bir izleyici kitlesine sahip olmuştur. 2 sezonuna devam eden ünlü dizi, yeni sezonda yaptığı değişikliklerle de çok konuşulan diziler arasında girmişti. 

Diziden Üzen Veda! 

Teşkilat dizisinde Ceren rolüne hayat veren oyuncu  Ezgi Eyüboğlu'nun ayrılık haberi duyuruldu. Nedeni ise izleyenler tarafından oldukça merak edilirken sosyal medya üzerinden yapılan bazı açıklamalarla ortaya çıktı. Teşkilat dizisi senaryosu nedeniyle diziye veda etmesi beklenen  Ezgi Eyüboğlu herkesi üzerken bazı izleyenlerin ise olumsuz yorumlarına neden oldu. Geç bile kalındı diyen kullanıcılar herkesi şaşkına uğrattı. Yakın zamanda diziden ayrılması beklenen oyuncu için veda gecesi düzenlendiği öğrenildi. Sizler bu konuda neler düşünüyorsunuz?

Etiketler

Dizi Haberleri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış