Survivor Yarışmacısı Büyük Kaza Geçirdi! Sevenleri Hüngür Hüngür Ağlıyor! Barış Yağcı Survivora Devam Edebilecek Mi?

15 Ocak 2022 10:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:40

Survivor yarışmasının yayınlanan ilk fragmanı herkesi şok içinde bıraktı. Daha önce yarışmanın başında Allah kimseye sakatlık vermesin diyen isim maalesef kaza geçirdi. Sağlık durumu merak konusu olurken Survivor yarışmasına veda edeceği haberleri ortaya çıktı!

Survivor Yarışmacısı Büyük Kaza Geçirdi! Sevenleri Hüngür Hüngür Ağlıyor! Barış Yağcı Survivora Devam Edebilecek Mi?

TV8 kanalının sevilen yarışması Survivor All Star bomba gibi ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Bu kez en iyi isimlerin olacağı yarışma bir hayli zor geçecek gibi görünüyor. Tecrübeli yarışanların bulunduğu Survivorda parkurların eskisinden daha zor olacağı şimdiden konuşulmakta. Survivor izleyenleri, hayranı olduklarını yarışmacıları sosyal medya üzerinden destekleyerek yarışmacıların ailelerine moral kaynağı da olmaktadır. Yine birbirinden iddiaları yarışmacıların olduğu Survivor All Star, bu kez daha çetin geçecek gibi görünüyor. Yarışmanın tutkunları heyecan içinde beklerken, yayınlanan bir fragman yürekleri ağızlara getirdi. Yarışanların birinin sakatlık yaşadığı ortaya çıktı. Herkesi üzen haber sonrası yarışmacının  sağlık durumu ve Survivor yarışmasındaki akıbeti merak konusu oldu. 

Yürekleri Ağıza Getirdi! 

Survivor yarışması yine herkesi ekran başına kilitlemek üzere hazırlıklara başladı. Bu kez daha önce şampiyonluk kazananların parkurun tozunu aldığı bir sezon olarak izleyenlerim karşısına çıkacak. Yarışmacılar daha önce Acun Ilıcalı'nın sosyal medya üzerinden ve Acun Medya'dan resmi olarak açıklığa kavuşmuştu. Seçilen yarışmacılar izleyiciyi memnun etmiş, bu kez yine iddiaları isimlerin Survivor All Star yarışmasında olduğunu söylemişlerdi. Şimdi ekranlara gelmesi beklenen yarışmadan yayınlanan bir fragman herkesin yüreğini ağzına getirdi. 

Barış Yağcı Sakatlandı Mı?

Yarışmanın başından ve sonunda bir kesit gösteren fragmanda yarışmacı Barış Yağcı'nın sakatlık yaşadığı ortaya çıktı. Başından yaralanan isim herkesi çok üzdü. Takım arkadaşlarının ve Acun Ilıcalı'nın ani müdahalesi yapılan Barış Yağcı sağlık ekipleri tarafından kontrol edildi. Bu durum izleyenler üzerinde Barış Yağcı Survivor'a devam edebilecek mi sorularına neden oldu. Ünlü ismin yarışmaya başlamadan önce söyledi sözlerde herkeste şok etkisi yarattı. 

Survivor Yarışmasına Veda Mı Ediyor?

Daha önce Allah kimseye sakatlık vermesin diyen Barış Yağcı, yaşadığı sağlık durumuyla sevenlerini ağlattı. Sosyal medya üzerinden yorumlarda bulunan sevenleri, yarışmacının nazara geldiğini söyleyerek geçmiş olsun dileklerini ilettiler. Barış Yağcı'nın sağlık durumu ve yarışmaya devam edip edemeyeceği ise bir netlik kazanmadı. Acun Ilıcalı'nın yapacağı açıklamalara göre Barış Yağcı'nın sağlık durumu ve Survivor yarışmasındaki durumu belli olacak. 

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış