Erman Toroğlu Servetini Genç Eşinin Ayaklarına Serdi! Düğün Hediyesi Olarak Öyle Bir Şey Aldı Ki! Herkes ''Görmemiş'' Dedi!

17 Ocak 2022 11:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:39

Geçtiğimiz günlerde futbol yorumcusu ve eski hakem olan Erman Toroğlu'nun evlenmesi hayranlarını sevindirmişti. Mutlu anlarını sevenleriyle paylaşan ünlü isim ve eşi kameralara poz verdiler. Sosyal medyada çok konuşulan çift hakkında ortaya çıkan iddialar ise herkesi şaşırttı!

Erman Toroğlu Servetini Genç Eşinin Ayaklarına Serdi! Düğün Hediyesi Olarak Öyle Bir Şey Aldı Ki! Herkes ''Görmemiş'' Dedi!

Eski hakem ve futbol yorumcusu olan Erman Toroğlu, daha önceden avukatı olan isim Ezgi Yavuz ile geçtiğimiz günlerde evlendi. Daha önce bir evlilik yapan sevilen isim, Şükran Torunoğlu ile tek celsede boşanma kararıyla, hayatlarını ayırmışlardı. Bu evlilikten iki tane de çocukları olmuştu. Anlaşmalı olarak boşanma kararı alan Erman Toroğlu ve eski eşi Şükran, lise dönemlerinde tanışmışlar ve daha sonra evlenmişlerdi. Şimdi ise yeni aşka yelken açan ünlü futbol yorumcusu, yaşadığı aşkla sosyal medya üzerinden çok konuşuldu. Hayranlarından binlerce tebrik mesajı alan ünlü isim ve eşi birbirlerine çok yakıştırıldılar. Şimdi ise Erman Toroğlu'nun eşine maddi olarak değerli olan bir hediye aldığı konuşulurken, hayranları resmen servetini eşinin ayakları altına sermiş yorumları yapıldı. 

Yeteneği Erken Yaşta Keşfedilmişti! 

Lise dönemlerinde Gençlerbirliği takımıyla futbol hayatına ilk adımlarını atan ünlü isim büyük ilgi görmüş, herkes tarafından çok beğenilmişti. Daha sonra yeteneği keşfedilen Erman Toroğlu Ankara Güneşspor'da oynayarak ünlenmişti.  Ankaragücü'nde uzun seneler boyuncu kaptanlık yapan Toroğlu, başarısını resmen katlamış, birçok gence futbol konusunda ilham olmuştu. Bir dönem sonra artık futbol oynamayı bırakarak, maçlarda hakemlik yapmaya başlamıştır. Birçok maçta hakemlik yaparak da başarı elde etmiş hatta İsviçre ve San Marino ile olan maçı oldukça soğukkanlı bir şekilde yönetmeyi başarmıştı. 

Bir Dönem Siyasete Atılmıştı! 

Bir dönem de siyasete atılan Erman Toroğlu Cavit Çağlar'ın ısrarıyla Doğru Yol Partisine aday olmuştu. Show kanalında ve Lig TV kanalında yayınlanacak olan Maraton programına futbol yorumcusu olarak teklif almış ve bu teklifi kabul etmişti. Ekranlara dönen Erman Toroğlu bu programı ile futbol severlerin karşısına çıkarak büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Ayrıca Telegol'de de bu başarısının devamını getirmişti. Günümüzde A Spor kanalında tekrar hayranlarıyla bir araya gelen futbol yorumcusu, verdiği bilgilerle futbol dünyasına yeni bir soluk getirmiştir. 

Hediyesi Çok Konuşuldu! 

Erman Toroğlu'nun eşi Ezgi Yavuz'a evlilik hediyesi olarak servet değerinde yüzük aldığı iddiaları sosyal medyayı salladı. 1 buçuk Milyon olarak bilinen elmas yüzüğün fiyatı dudakları uçuklattı.

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış