Bim Aktüel Cuma Günü Gelecek Ürünler Yayınlandı! Bu Hafta Herkesin Cebi Boşalacak

17 Ocak 2022 06:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:39

Parakende sektöründe lider konumda bulunan Bim Market’in 21 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu yayınladı. Katalogda yer alan ürünler arasında birbirinden özel indirimler bulunuyor. Çok sayıda Bim Market müşterisi yeni indirimleri dört gözle bekliyor. Peki Bim, hangi ürünlerde indirimler sağlıyor?

Bim Aktüel Cuma Günü Gelecek Ürünler Yayınlandı! Bu Hafta Herkesin Cebi Boşalacak

Bim’in 21 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu İle İndirime Doyacaksınız


Bim, 21 Ocak Aktüek Ürünler Kataloğu’nu yayınladı. Kataloğun yayınlanmasının ardından çok sayıda müşteriyi hangi ürünlerin raflarda indirimli fiyatları ile yer alacağı merakı sardı. Peki Bim, 21 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu’nda hangi ürünlere yer verecek? Hangi ürünlerde Bim’in fırsatları, müşterileri ile buluşacak? 


Züccaciye ürünlerinde çok sayıda indirimi müşterileri ile buluşturan Bim Market, bu haftada da çok sayıda fırsat ile dikkat çekmeye devam ediyor. Bim Market’te mutdak robotundan saklaba kabı ürünlerine kadar çok sayıda üründe indirimler bulunuyor. Peki bu Bim Market 21 Ocak Aktüel Ürünleri arasında hangi indirimler ve fırsatlar yer alıyor? İndirimler ne kadar sürecek?


Bim Market’in 21 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu’nda yer alan ürünler arasında Kumtel marka ürünlerdeki fırsatlar dikkat çekiyor. Bim Markette, Kumtel Beyaz Cam Davlumbaz 399 TL, Kumtel Beyaz Cam Üstü Ocak 649 TL’ye müşterilerin ilgisine sunulmuş durumda.


Bim Market’ten Mutfak Ürünleri İçin Dikkat Çeken Fırsatlar


Öte yandan Bim Market, mutfak robotlarında da çok sayıda indirimi müşterisinin ayağına getirmiş durumda. Bim Market’in 21 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu’nda yer alan ürünler arasında, Fakir Rendeli Blender Seti 499 Türk lirası, Kiwi Katı Meyve Sıkacağı ise 349 Türk lirasına raflardaki yerini alacak. Mutfak aletlerinde fırsatlar bu kadarla da kısıtlı değil. Emaye Kızartma Tenceresi 79,90 TL, üçlü Emaye Saklama Kabı Seti 89,90 TL’ye Bim Market tarafından satışa sunuluyor. Bunlara ek olarak ise Paşabahçe Generation Büyük Oval Tabak 16,90 TL, Paşabahçe Generation Kase 19,90 TL gibi fiyatlarla Bim Market’in 21 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu’nda yer alıyor.  Son olarak ise bıçak setlerinde ciddi indirimler dikkat çekiyor.

Etiketler

Yaşam  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış