Sevilen Dizi Üç Kuruş İçin Tehlike Çanları Çalmaya Başladı! Neler Oluyor Dizi Neden Çekilmiyor! Seyirci Bu Soruların Cevabını Arıyor

17 Ocak 2022 12:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:39

Show TV ekranlarında yayınlanan Üç Kuruş dizisi için kelimelinin tam anlamıyla tehlike çanları çalıyor. Peki Show Tv ekranlarında yayınlanan dizi sona mı erecek? Dizinin başka bi kanalda yayınlanması gündemde mi? Üç Kuruş dizinde son yaşananlar neler?

Sevilen Dizi Üç Kuruş İçin Tehlike Çanları Çalmaya Başladı! Neler Oluyor Dizi Neden Çekilmiyor! Seyirci Bu Soruların Cevabını Arıyor

Show TV Kararını Verdi


Başrollerinde Uraz Kaygırlaroğlu ve Ekin Koç’un yer aldığı bir zamanların efsane dizisi Çukur’a sıklıkla benzetilen Üç Kuruş dizisi hakkında flaş bir gelişme yaşandı. Show Tv ekranlarında yayınlanan ve kendine has bir kitle de elde eden Üç Kuruş dizisinin yayından kaldırılacağı iddai edildi. Pazartesi akşamı dizinin yeni bölümünün yayınlanmamasının ardından gözler hem yapımcı şirkete hem de Show Tv yönetimine çevrildi. Peki Show Tv’nin açıklaması ne yönde oldu?


Geçtiğimiz günler açıklama yapan Ekin Koç, dizinin senaryosuna dair mesajlar vermişti. Dizide olay örgüsünün birden hızlanacağına vurgu yapan Ekin Koç’un verdiği bu bilgiler sonrasında da bazı karakterler diziye veda etmişti. Ancak son yaşanan gelişme birçok Üç Kuruş dizisi hayranını üzdü.

Reyting Sonuçlar Belirleyici Olacak


Birçok insan Üç Kuruş dizisinin akıbetini merak ediyor. İddialara göre ise dizi yayından kaldırılabilir. Bunun için ise erken bir final ile Üç Kuruş dizisinin sonuna gelinebilir.Dizilere ilişkin değerlendirme özellikle ilk 10 bölüm üzerinden yapılıyor. Üç Kuruş dizisinde de aynı yöntem izleniyor. Üç Kuruş dizisinin 10. bölümü ise Pazartesi günü Show Tv ekranlarında yayınlanacak. 10.bölümün ardından Show Tv  yönetiminin dizi hakkında kararını vermesi bekleniyor.


Dizide çok sayıda cinayetin çözülmesi ile birlikte reytinglerin düşmesi çok sayıda insan tarafından Üç Kuruş dizisinde final yapılacak mı? sorusunun sorulmasına sebep oldu. Öte yandan ne yönetmenden ne oyunculardan ne de Show TV’den bu konuya dair herhangi bir açıklama yapılmadı. Dizinin akıbeti yayınlanan 10. Bölümden sonra belli olacak. Öte yandan dizinin fanları ise final yapılması fikrine karşılar. Çok sayıda Üç Kuruş dizisi fanı final yapılması için oldukça erken olduğunu düşünüyor.

Etiketler

Dizi Haberleri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış