Altın Alanların Gözü Yaşlı! Altın Fiyatları Çakılmaya Devam Ediyor! İşte Gram ve Çeyrek Altın Fiyatları

17 Ocak 2022 19:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:39

2021 yılının özellikle son günlerinde ciddi bir yükselişe geçen altında son dönemde yaşanan dalgalanmalar dikkat çekiyor. Hal böyleyken; altına yatırım yapanlar yeni hafta ile birlikte bir miktar üzüldü. Peki altında son durum ne durumda? Altının düşüşü devam edecek mi?

Altın Alanların Gözü Yaşlı! Altın Fiyatları Çakılmaya Devam Ediyor! İşte Gram ve Çeyrek Altın Fiyatları

Altın Fiyatlarında Ciddi Bir Hareketlilik Yaşanıyor


Atın fiyatlarında ciddi bir hareketlilik yaşanıyor. Altın fiyatlarının 2021 yılının son çeyreğinde yaşadığı artış uzun süreli olmadı. 2022 yılı ile birlikte altın fiyatların yaşanan düşüş de dikkat çekiyor. Peki altın fiyatlarında son durum nedir? Altın fiyatlarında ne miktarda artış yaşandı? Kapalıçarşı’da altın hangi değerden alıcı buluyor?


Yeni hafta ile birlikte altın fiyatlarında ciddi bir hareketlilik yaşanıyor. Altın fiyatlarında yaşanan düşüş çok sayıda insanı yakından ilgilendiriyor. Gram altın 793 Türk lirasına, çeyrek altın ise Bin 301 Türk lirasına alıcı buluyor. Hal böyleyken; yatırımını altına yapan vatandaş neler yapabileceğini kara kara düşünüyor. Ancak altın fiyatlarında dalgalanma yaşanması bir süre daha bekleniyor.


Peki yeni haftanın ilk gününde altın fiyatlarında son durum nedir? Altında düşüş devam edecek mi? Cumhuriyet altını kaç paradan değer görüyor?


İşte Yeni Haftada Altın Fiyatları


2022 yılı altın fiyatları açısında çok dikkat çekici bir yıl olmaya devam ediyor. Altın fiyatlarında yaşanan özellikle 2021 yılında yaşanan artışın ardından fiyatlarda bir miktar gerileme dikkat çekiyor. Bu durumdan en çok etkilenenler arasında ise yatırımını altına yapan vatandaş bulunuyor.Peki 17 Ocak Pazartesi gününün altın fiyatları ne durumda? Altın fiyatları düşecek mi?


Yeni hafta ile birlikte gram altın 793 Türk lirası, çeyrek altın bin 301 Türk lirası, yarım altın 2 bin 604 Türk lirası ve tam altın ise 5 bin 155 Türk lirası üzerinden işlem görüyor. Bunlara ek olarak Cumhuriyet altını ise 5 bin 303 Türk lirasından işlem görmesiyle dikkat çekiyor.


Altın fiyatlarının önümüzdeki günlerde nasıl şekilleneceği ise birçok yatırımcı tarafıdann büyük bir merak konusu oldu.

Etiketler

Gündem  
Reklamı Kapat