Oktay Kaynarca Yalnız Kurt Dizisine Mi Geliyor? EDHO Sonrası Yeni Proje İçin Bombayı Patlattı!

18 Ocak 2022 11:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:38

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yıldızı Oktay Kaynarca öyle bir bomba patlattı ki hayranları sevince boğuldu! ATV kanalında yayılacak olan yeni dizi Yalnız Kurt'a, Oktay Kaynarca'nın da gelmesiyle kadro tamamlanmış olacak.

Oktay Kaynarca Yalnız Kurt Dizisine Mi Geliyor? EDHO Sonrası Yeni Proje İçin Bombayı Patlattı!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ATV kanalının en çok izlenen dizileri arasında yer alıyordu. Dizi senaryosuyla dikkatleri üzerine çekmesinin yanı sıra oyuncularıyla da çok konuşuluyordu. Özellikle Kurtlar Vadisi dizisinden Memati olarak tanımış olduğumuz Oktar Kaynarca, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ı resmen zirveye taşımıştı. Kurtar Vadisi gibi yarım kalan EDHO herkesi üzmüş, ani bitişiyle izleyenlerin olumsuz tepkilerine neden olmuştu. Şimdi ise EDHO dizisinin yeniden ekranlara gelecek olduğu haberleri öne sürülse de, Oktay Kaynarca bu projede bulunmayacağını açıkladı ve sevenlerine yeni dizisinin müjdesini verdi.

Oktay Kaynarca Açıklama Yaptı! 

ATV kanalında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ani bir şekilde yayın hayatına son vermiş, izleyenleri merakta bırakmıştı. Dizinin bitiş nedeni hakkında birçok olay söylense de dizinin bitme nedenin maddi kaynaklı olduğu yapılan açıklamalarla netleştirilmişti. EDHO dizisinin bitişi resmi olarak duyurulmasına rağmen yeniden sürpriz bir şekilde ekranlara gelip gelmeyeceği merak konusu olmuştu. Ortaya çıkan bazı bilgilere göre EDHO dizisinin, dijital bir platform üzerinden yayınlanacağı öğrenilmişti. Oktay Kaynarca ise bu konuda sorulan sorulara yanıt verdi. 

EDHO Dizisine Rest! 

Oktay Kaynarca, dijital platformda devam edileceği iddia edilen EDHO dizisinde yer almayacağını '' Benim haberim yok. Bu projenin içerisine yokum artık'' sözlerini kullanarak durumu kesinleştirmişti. Bu sözler ardından yeni projesiyle herkesi sevindiren usta isim, oyunculuğun yanı sıra yapımcılığının da kendine ait olacağı bir projede yer alacağı haberini herkese  duyurdu. Müjdeyi veren Oktay Kaynarca yeni projesi hakkında daha fazla açıklama yapmayarak herkesi merakta bıraktı. 

Yalnız Kurt Sürprizi! 

Bazı iddialara göre yine ATV kanalında yayınlanması beklenen ve senaristi Osman Sınav olan Yalnız Kurt dizisinde yer alacağı öğrenildi. Bu iddialarla ortalığın çalkalanmasına neden olan ünlü oyuncu Oktay Kaynarca gizemli tavrını sürdürerek hayranlarına sürpriz yapmayı planlıyor gibi görünüyor. Öte yandan Yalnız Kurt dizisinden gelen kulis haberleri de Oktay Kaynarca'nın dizide yer alacağı haberlerini doğruluyor. TV ekranlarında görmeyi özlediğimiz oyuncu yeniden gümbür gümbür izleticiyle buluşarak resmen hasret gidermeye hazırlanıyor. 

Etiketler

Magazin  
Reklamı Kapat