Mehmet Ali Erbil'in Kızı Fena Yakalandı! Aşk Yaşadığı Evli Adam Bakın Kim Çıktı! Ortalık Çok Karışacak Çok!

18 Ocak 2022 14:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:38

Ekranlarının tanınan sunucularından biri olan Mehmet Ali Erbil'in kızı hakkında ortaya atılan bazı iddialar herkesi şok etti. Evli bir adamla aşk yaşadığıyla gündeme gelen Yasmin Erbil bu konu hakkında çıkan haberlere yanıt verdi. İşte haber hakkında tüm detaylar!

Mehmet Ali Erbil'in Kızı Fena Yakalandı! Aşk Yaşadığı Evli Adam Bakın Kim Çıktı! Ortalık Çok Karışacak Çok!

Ekranlarının tanınan yüzlerinden biri haline gelen Mehmet Ali Erbil espri kişiliği ile izleyenleri ekrana bağlayan kişilerden biridir. Bir dönem sunduğu Çarkıfelek programıyla çok konuşulan ünlü isim, şuan yaşadığı sağlık nedenlerinden dolayı işine ara vermişti. En son Gelinim Mutfakta Programında sunuculuk yapmıştı. işi dışında özel hayatıyla da gündeme gelen Mehmet Ali Erbil bu kez kızı Yasmin Erbil nedeniyle gündemden düşmedi. Söylemezsem Olmaz programında ortaya çıkan haberler aileyi birbirine kattı. Evli bir adamla birlikte olduğu iddia edilen Yasmin Erbil yapılan haberlere yanıt verdi. 

Daha Önce De Gündeme Gelmişti! 

Ekranlarının tanınan yüzlerinden biri olan Mehmet Ali Erbil işi dışında özel hayatında yaşadıklarıyla da sık sık gündeme gelen isimler arasında yer alıyor. Bir dönem Seda Sayan ile yaşadıkları tartışma nedeniyle günlerce konuşulan Erbil, daha sonrasında Ece Ronay'ı taciz ettiği iddialarıyla gündeme gelmişti. Bu kez kızı Yasmin Erbil hakkında ortaya atılan iddialar magazin dünyasını at üst etti. Evli bir adamla beraber olduğu söylenilen Yasmin Erbil ise bu duruma sessiz kalmadı. Açıklamada bulunan isim herkesi şok etti. 

Eşi Sosyal Medyadan Açıkladı! 

Sosyal medya üzerinde aktif olan ve oyunculuk yapan Yasmin Erbil verdiği pozlarla sık sık konuşulmakta. Özellikle cesur pozlarıyla tanınan Yasmin Erbil, şimdiden binlerce takipçi ve hayran edinmiş durumda. Yasmin Erbil hakkında Söylemezsem Olmaz programında bazı haberler ortaya çıktı. Cansu Nur Çufalı yaptığı bir paylaşımla eşinin kendisini bir oyuncuyla aldattığı iddiasında bulundu. Söylemezsem olmaz programında ise bu kişinin Mehmet Ali Erbil'in kızı olan Yasmin Erbil olduğu söylendi. 

Yasmin Erbil Açıklamada Gecikmedi! 

Çıkan b haberler ortalığı bir hayli karıştırmaya yetti. Ünlü oyuncu Yasmin ise bu konuda yapılan yorumlara kayıtsız kalmayarak sosyal medya üzerinden cevap verdi. Ünlü olmak için insanlara iftira atmak 90'larda kalmadı mı ya ? sözlerini hesabından paylaştı. Bu cevaptan tatmin olmayan hayranları ise Yasmin Erbil hakkında olumsuz yorumlar yapmaya devam etti. Aşk yaşadıkları iddia edilen kişinin ise ünlü bir fenomenin tekstilci eşi olduğu söylendi. 

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış