Şok Market’in 19 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu Yayınlandı! Çocuk Ürünlerinde Fırsatlara Bitmez Demyin Elinizi Çabuk Tutun!

18 Ocak 2022 12:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:38

Şok Market’in 19 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu yayınlandı. Katalogda yer alan indirimler ve fırsatlar birçok müşteri tarafından olumlu karşılanıyor. Peki Şok Market’in Aktüel Ürünler Kataloğu’nda yer alan indirimler nelerdir? Hangi ürünlerde fırsatlar bulunuyor.

Şok Market’in 19 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu Yayınlandı! Çocuk Ürünlerinde Fırsatlara Bitmez Demyin Elinizi Çabuk Tutun!

Şok Market İndirimleri Sunmaya Devam Ediyor


Parakendecilik sektörünün önemli markaları arasında yer alan Şok Market, çok sayıda üründe indirimleri müşterileri ile buluşturmaya devam ediyor. Şok Market’in indirimleri arasında yer alan ürünler ise çok sayıda Şok Market müşterisinin yüzünü güldürüyor. Peki Şok Market’in 19 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu’nda hangi ürünler yer alıyor? Hangi ürünlerde müşterilere fırsatlar sunuluyor?


Şok Market’te Çocuk Ürünlerinde Fırsatları Kaçırmayın

Şok Market’in 19 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu’nda yer alan ürünler arasında özellikle de çocuk ve bebek eşyalarında ciddi indirimler söz konusu. Şok Market’in 19 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu’nda yer alan ürünler arasında GoKidy Kaydırak 149 Türk lirasına , GoKidy Mama Sandalyesi de 149 Türk lirasına satışa sunulmuş durumda. Ayrıca GoKidy İlk Yaş Aktivite Masası 59 lira 90 kuruş, Güçlü İlk Arabam ürünü ise 99 lira 90 kuruşa Şol Market müşterisine sunulmuş durumda.


Şok Market’te fırsat ürünleri bu kadarla da kısıtlı değil. Şok Market’in 19 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu’nda yer alan ürünler arasında Yuvarlama Kulesi 49 lira 95 kuruşa, Yürüyüş Arkadaşım ise 29 lira 95 kuruşa satışa sunuluyor.Tüm bunların dışında ayrıca çıngırak 19 lira 95 kuruşa raflardaki yerini alacak olan bir diğer ürün olarak belirlenmiş durumda.


Eğitici Zeka Kartlarında Dikkat Çeken İndirimler

Şok Market tüm bu fırsatlara ek olarak da Pilsan Eğitici Klozet 99 lira 90 kuruşa, üçlü Pilsan Kırılmaz Araba 24 lira 95 kuruşa, . Bebek Güvenlik Ürünleri ise 4 lira 99 kuruşa Şok Market müşterisi ile buluşacak. Fisher-Price Sihirli Mama Kasesi 29,95 TL, Erken Eğitim Zeka Kartları 17,95 TL’ye satışa sunulan diğer ürünler olara ön plana çıkıyor.

Etiketler

Yaşam  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış