Bu Burçlar Kibarlıktan Bi Haber! İşte Emir Vermeden Duramayan Lütfen Kelimesini Hayatında Kullanmamış Burçlar

18 Ocak 2022 19:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:38

Burçlar insanların kişilik özellikleri üzerine çok şey anlatır. Bazı burçlar kibar olmaları ile ön plana çıkarken bazı burçlar da kabalıklarıyla dikkat çeker. Bu burçların iyi bir iletişim kuramaması mı yoksa karaktersitik özelliği mi onu kaba yapar?

Bu Burçlar Kibarlıktan Bi Haber! İşte Emir Vermeden Duramayan Lütfen Kelimesini Hayatında Kullanmamış Burçlar

Egolar, Kaba Konuşmaların Temel Sebebi 


Bazı burçlar kaba konuşma biçimleri ile karşılarındaki insanların kalplerini kırmak konusunda farklı bir boyuttadır. Ancak bu burçların bu kabalıklarının altında egoları ve liderlik etme dürtüleri yer alıyor. Ortaya ise dümdüz bir iletişim sıkıntısı yaşayan burç çıkıyor. Peki bu iletişim sıkıntısını hangi burçlar yaşar? Hangi burçlar, diğer burçlara göre daha kaba olması ile dikkat çeker?


Listemizin ilk sırasında aslan burçları yer alıyor. Aslan burçları özellikle emirler yağdırmak konusunda dikkat çeken bir burçtur. Masadaki son sözü söylemek konusunda her daim ısrarcı olan aslan burçları, çevresindeki insanlara lütfen demeyi aklının ucundan dahi geçirmez. 


Sabah Akşam Emir Verselere Yorulmuyorlar 


Listemizin ikinci sırasında ise oğlak burçları bulunuyor. Emir verme konusunda en az aslan burçları kadar ısrarcı olan oğlak burçları, liderlik kişiliğine çokça sahip olması ile biliniyor. Hemen hemen her ortamda patron gibi davranması ile bilinen oğlak burçları, sadece tavırları ile değil, konuşmaları ile de bu durumu karşı tarafa hissettirir. Öte yandan kaba bir konuşma biçimine sahip olan oğlak burçları, bu konuşmalarından karşı tarafın rahatsız olduğunu hissetse bile bu konuşma biçimini sürdürüyor. Öte yandan tartışmalar da hakszı olduğunu bilse bile üste çıkan oğlak burçları gelmiş geçmiş en kaba burçlar arasında yer alıyor.


Listenin son sırasıda ise koç burçları bulunuyor. Koç burçlarının en dikkat çeken özelliği, bu burç üyelerinin emir vererek konuşmaktan oldukça zevk alıyor olmalarıdır. Kendisine ait bir dünya yaratan ve bu dünyanın da merkezine kendilerini koyan koç burçları, sabah akşam emir verse de bu durumdan yorulmuyor. Son olarak koç burçlarının emir vermek konusunda diğer burçlarla kıyaslandığı zaman çok daha fazla ön planda olduğunu belirtmek gerekir.

Etiketler

Astroloji  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış