Aziz Dizi Setinde Büyük Kavga! Murat Yıldırım Seti Terk Etti! Dizinin Devam Edip Etmeyeceği Merak Ediliyor!

20 Ocak 2022 14:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:36

Show Tv kanalında yayınlanan Aziz dizisinin setinden gelen bazı haberler herkesi çok etti. İzleyenleri korkutan olay dizinin akıbetinin ne olacağı konusunda meraklandırdı. Oyuncu Murat Yıldırım'ın yönetmenle olan tartışmasından sonra dizi setini terk ettiği açıklandı.

Aziz Dizi Setinde Büyük Kavga! Murat Yıldırım Seti Terk Etti! Dizinin Devam Edip Etmeyeceği Merak Ediliyor!

Show TV kanalının yeni dizisi, merakla izlenen dizilerden biri haline geldi. Yeni başlamış olmasına rağmen her bölümüyle çok konuşulan Aziz dizisi oyunculuk performansları ve farklı senaryosuyla tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Uzun soluklu olması temenni edilen dizi hakkında kötü haber çabuk duyuldu. Aziz dizisinin setinden gelen bilgilere göre oyuncu Murat Yıldırım'ın yönetmenle yaşadığı tartışma sonrası seti terk ettiği ve çekimlere katılmadığı öne sürüldü. İzleyenlerin ise aklında birçok soru işaretleri kaldı. Oyuncu Murat Yıldırım diziye devam edecek mi yoksa dizi finale mi gidecek? İşte haber hakkında tüm detaylar! 

Aziz Dizisi Sarsıldı! 

Show TV kanalında yayınlanmakta olan Aziz dizisi yayına başladığı günden itibaren en çok izlenen diziler sıralamasında yerini almayı başardı. İçinde aşk ve tarih barındıran Aziz dizisi her bölümüyle merakla takip edilmeye başlandı. Senaryosu kadar oyuncularıyla da bir hayli sevilen dizi başrollerinde  Murat Yıldırım, Damla Sönmez ve Simay Barlas yer almaktadır. Geçtiğimiz gün dizi kulislerinden gelen haber  herkesi şoka uğrattı. TV ekranlarına tutunabilmeyi başaran dizi bu kez bir oyuncunun ayrılma haberleriyle sarsıldı. 

Büyük Kavga Yaşandı! 

Oyuncu Murat Yıldırım'ın Aziz dizisinin setinde yaşadığı bir tartışma nedeniyle seti terk ettiği öğrenildi. Tartışma nedenine ise henüz bir açıklık getirilmedi. Ancak sert bir şekilde konuşan iki tarafında geri adım atmadığı haberleri, Aziz dizisi izleyenleri kaygılandırdı. Murat Yıldırım'ın dizi çekimlerine devam edip etmeyeceği ise merak konusu oldu. Sosyal medyayı çalkalayan haber sonrası henüz bir açıklama yapılmadı. 

Aziz Devam Edecek Mİ?

Aziz dizisinin başrolünden beklenmeyen bu hareket dizinin devam edip etmeyeceği konusunda büyük kaygılar yarattı. Eğer oyuncu çekimlere dönmezse yerine başka bir oyuncunun getirileceği konuşulmakta. Sosyal medyada ise, izleyiciler bu duruma tepki göstererek, Murat Yıldırım'ın yerini başka bir oyuncunun dolduramayacağı savundular. Dizinin akıbetinin ne olacağı konusunda ise bir açıklık getirilmedi. Aziz dizisi yolun başında final mi yapacak yoksa Murat Yıldırım çekimlere geri mi dönecek soruları büyük k

arışıklığa neden oldu. 

Etiketler

Magazin  
Reklamı Kapat