Şok Market’in 22 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu Yayınlandı! Bu Fırsatları Kaçıran Çok Üzülüyor

20 Ocak 2022 15:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:36

Şok Market’in 22 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu yayınlandı. Katalogda yer alan ürünler şimdiden Şok Market müşterisini heyecalandırdı. Şok Market’in 22 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu’nda hangi ürünler bulunuyor? Şok Market hangi ürünlerde fırsatları müşterilerine sunuyor?

Şok Market’in 22 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu Yayınlandı! Bu Fırsatları Kaçıran Çok Üzülüyor

Şok Market Haftasonu İndirimlerini Müşterilerine Sunuyor


Şok Market’in 22 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu yayınlandı. Katalogda yer alan ürünler arasında özellikle fırsat ürünleri şimdiden Şok Market müşterilerini meraklandırdı. Peki Şok Market’in 22 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu’nda hangi ürünler yer alıyor? Hangi ürünlerde müşterilere fırsatlar sunuluyor?


Şok Market’in 22 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu’nda yer alan ürünlerin geniş yelpazesi müşterileri şimdiden mutlu ediyor. Şok Market’in geniş ürün yelpazesinde ise çok sayıda fırsat ürünü bulunuyor.


Şok Market’in 22 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu’nda Goldmaster dik süpürge 279 Türk lirasına, Akel dijital cam baskülü 54 lira 90 kuruşa müşterilerin beğenisine sunulan ürünler arasında yer alıyor. Primanova Palm kahve banyo seti 169 Türk lirasına satışlar gerçekleştirilirken ikili banyo havlusu takımı 69 lira 95 kuruşa Şok Market raflarında Şok Market müşterisi ile buluşacak olan diğer ürünler arasında yer alıyor.

Askılık Fiyatları Müşterinin Yüzünü Güldürüyor


Şok Market’in 22 Ocak Aktüel ürünleri bu kadarla da sınırlı değil. Şok Market’in 22 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu’nda damla desen dikdörtgen çamaşır sepeti ise 59 lira 90 kuruşa, Vantuzlu kaydırmaz banyo paspası 59 lira 90 kuruşa, kaymaz raf örtüsü ise 49 lira 95 kuruşa raflardaki yerini alacak.


Öte yandan Şok Market’in 22 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu’nda yer alan ürünler arasındaki ürün çeşitliliği de çok fazla açıdan dikkat çekici. Şok market müşterileri 22 Ocak gününde itibaren, 12’li ince plastik askı 14 lira 95 kuruştan, üçlü ahşap askılığı  ise 19 lira 95 kuruştan satın alabilecek.


Son olarak Şok Market’in 22 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu’nda Katlanır maşrapa 14,95 TL’ye satışa sunulacak olan ürünler arasında yer alıyor. Lime Sprey Mop Set ise 89,90 TL’den satışa sunulan bir diğer ürün.

Etiketler

Yaşam  
Reklamı Kapat