Bu Burçlar Ağlamaktan Gülmeyi Unuttu! Bir Türlü Gün Yüzü Görmeyen Burçlar

20 Ocak 2022 20:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:36

Bazı burçlar için hayat sanıldığından daha trajiktir. Bazen de bu burçlar olayları trajik olarak görme eğilimindedir. Bazı insanlar ise yaşadıkları çok sayıda olaya tepki vermekte zorlanır, hatta çoğu zaman gülümsemesinin ardında büyük üzüntüler barındırır. Peki gükmeyi gerçekten unutan burçlar hangilerdir?

Bu Burçlar Ağlamaktan Gülmeyi Unuttu! Bir Türlü Gün Yüzü Görmeyen Burçlar

Bu Burçlar İçten Bir Biçimde Gülemiyor


Gülmek var, gülmek var. Bazı burçlar samimi bir biçimde gülmek konusunda ciddi problemler yaşıyor. Peki bu burçlar hangileridir? Hangi burçların hayatlarında üzüntülü olaylar ağırlıkta yer alır?


Listemizin ilk sırasında yengeç burçları bulunuyor. Yengeç burçları her duyguyu iyi anlamaları ile bilinirler. Ayrıca her olaydan duygularını kullanarak sıyrılabilmeleri ile ünlü olan yengeç burçları sinsi kişilikleri ile de bilinmektedirler. Çoğu zaman insanları etkilemek için duygu değişikliklerinin kullanana yengeç burçları samimi ve içten bir şekilde gülmek konusunda yetersiz kalıyor. Hal böyle olunca dışarıya gülen yengeç burçlarının içi resmen kan ağlıyor. Peki gülmeyi unutan burçlar arasında başka hangi burçlar var. 

Kimisi Gülüyor Gibi Yapıyor Kimisi De Hiç Gülmüyor


Listemizin ikinci sırasında ise balık burçları yer alıyor. Balık burçları duygusal olmaları ile bilinen ve bu sebeple de dikkat çeken bir burçtur. Tıpkı yengeç burçları gibi, duygularını kolay bir biçimde saklayabilirler. Balık burçlarının dikkat çeken bir diğer özelliği ise her duygusunu coşkulu bir şekilde yaşamasıdır. Ancak balık burçlarının gülücükleri yengeç burçları gibi sahtelik içermiyor. Balık burçları sahip oldukları depresif ruh hallerinden dolayı isteseler de içten bir biçimde gülemiyorlar.
Balık burçları kendilerine yapılanlar kadar başkasına yapılanları da dert edinen ve bu sebeple depresif olmaya yatkın bir burçtur.


Listemizin son sırasında ise akrep burçları bulunuyor.Akrep burçları dışarıdan insanlara gizemli görünmeleri ile bilinirler. İçten pazarlıklı yapıları ile dikkat çeken akrep burçları için gülüyor gibi yapmak kadar kolay bir şey yoktur. Öte yandan akrep burçları genellikle intikam duygusunu sever. Bu süreçte de gülüyor gibi yapmak konusunda asla geri adım atmaz. Ayrıca akrep burçları genellikle göründükleri kişi olarak karşınıza çıkarlar.

Etiketler

Astroloji  
Reklamı Kapat