Bu Burçları Kesinlikle Güvenmeyin! Arkanızı Döndüğünüz Zaman Saman Altından Su Yürütmeye Başlayacak Burçlar

20 Ocak 2022 22:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:36

Saman altından akan su söz konusu olduğunda, kimsenin zodyak içine su dökemeyeceğini gösteren üç farklı burç vardır. Sinsi planlar yapmakta ve yürütmekte oldukça başarılı olan bu burçların tüm detayları haberimizde...

Bu Burçları Kesinlikle Güvenmeyin! Arkanızı Döndüğünüz Zaman Saman Altından Su Yürütmeye Başlayacak Burçlar

Hangi burçlar sinsi?


 
Saman altından akan su söz konusu olduğunda, zodyakta üç farklı takımyıldız var. Su dökün saman altından aksın. Bu burçtaki insanlar, prenses şeklinde canavarlardır. Sinsi planlar yapmakta ve yürütmekte çok iyidirler. Öte yandan burçların bu oyunları görenler şaşkınlıklarını gizleyemiyor! Peki samanın altından su aktığının belirtileri nelerdir? İşte prenses görüntüsünün altında aslında tilki yatan bir burç...
 


Sinsi Yengeçler

 
Saman altından su yürütme konusunda her zaman başarılı olan yengeçler inanılmaz derecede masum görünebilir. Görünüşe göre masum bir görünüm altında gerçek intikam peşinde olan ilk burç Yengeç burcu. Para konusunda çok cimri  olan ancak yakınlarından ihtiyaç duyduğu parayı  almak için  duygularını kullanabilen Yengeç insanları, duygularını paylaşarak istediklerini kolayca alabilirler.
 
Bu arada, listede ikinci olan bu burcun insanları da istediklerini elde etmek için çekiciliklerini kullanırlar! Ayrıntılar için okumaya devam edin.
 


Akrepler
 


Dışarıdan inanılmaz derecede çekici ve içeriden havalı olan Akrep burcundaki insanlar, içeride çok farklı kişiliklere sahiptir. Akrep burcundaki insanlar, Yengeç insanlar kadar masum görünmedikleri için genellikle insanları tehlikeli hissettirir. Ancak akrep tehlikesinin göründüğünden çok daha büyük olduğunu unutmayın. Zodyak kuşağının en intikamcı insanları olan Akrep, yaptıklarının bedelini ödetmeden asla kimseye veda etmez. Her zaman herkesi kontrol etmeye hevesli olan Akrep burcundaki insanlar, manipülatif kişilikleri ile  tehlike seviyesini yükseltirler.
 
Öte yandan listenin zirvesinde yer alan o burcu görenler, gözlerine asla inanamıyor! Okumaya devam edin.
 


Balık

 
Zodyak kuşağının en masum insanları olan Balık, inanılmaz derecede sevecen ve sakin insanlara benzeyebilir. Ancak Akrep gibi Balık'ın da kimsenin göremediği bir intikam duygusu vardır. Neredeyse acımasız olan Balıklar, beklenenden çok daha sinsi davranarak, yaptıklarının bedelini ödetirler.

Etiketler

Astroloji  
Reklamı Kapat