Hadise Mehmet Dinçerlere Evet Dedi! Romantik Anları Hayranlarını Ağlattı! Çapkın Mehmet'in Hakkından Hadise Geldi!

21 Ocak 2022 14:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:34

Uzun zamandır beraber olan Mehmet Dinçerler ve Hadise çiftinden güzel haber geldi! Mehmet Dinçerler'den evlilik teklifi alan ünlü oyuncu evet cevabını verdi. Yüzüğü görenler ise sevgilisi paraya kıymış dedirtti. İşte peki düğün ne zaman? Tüm detaylar haberimizde yer alıyor!

Hadise Mehmet Dinçerlere Evet Dedi! Romantik Anları Hayranlarını Ağlattı! Çapkın Mehmet'in Hakkından Hadise Geldi!

Bir dönem Kaan Yıldırım ile beraberlik yaşayan Hadise, kısa süre sonra anlaşmazlık yaşayarak yollarını ayırmışlardı. Daha sonra Mehmet Dinçerler ile mutluluğa adım atan güzel sanatçı, sevgilisiyle çok yakıştırılmıştı. Şimdi ise evlenme teklifi alan Hadise yaşadığı sevinci sosyal medya üzerinden hayranlarıyla paylaşmayı ihmal etmedi. Oldukça romantik olan paylaşımı tüm hayranlarını ağlattı. Daha önce Mehmet Dinçerler hakkında yapılan evlenmez çapkın adam yorumları ise boşa çıktı. İlk hamlesini yapan Mehmet Dinçerler romantik evlilik teklifiyle güzel şarkıcıyı etkilemeyi başardı. İşte tüm ayrıntılar! 

Çapkın Olarak Anılıyordu! 

Uzun süredir aşk yaşayan Mehmet Dinçerler ve Hadise çifti, samimi tavırlarıyla hayranları tarafından en çok evlenilmesi istenen kişiler oldular. Fakat Mehmet Dinçerler'in herkes tarafından çapkın olarak anılması, evlenmeleri ihtimallerini düşük tutuyordu. Daha önce bir çok isim ile duyulan Mehmet Dinçerler, bu kez gönlünü tam anlamıyla kaptırdı. Hadise'ye evlenme teklifi eden iş adamı Dinçerler oldukça romantik bulundu. Öte yandan Hadise ve Kayınvalidesinin aralarının açık olduğu evliliğe onay verilmediği söylenirken sosyal medyadan gelen evlilik haberleri hayranlarını sevindirdi. 

Yaza Düğün Var! 

Sosyal medyadan bu mutlu anını duyuran Hadise, yüzüğünü göstererek poz verdi. Ünlü şarkıcının gümüş renk pırlanta yüzüğü ise takipçilerinden tam not almayı başardı. Yaz ayında eğer korona kısıtlaması olmazsa büyük bir nikah töreniyle evlenmeyi düşünen ikili, yaza damgasını vuracak. Herkesin heyecanla beklediği düğün resmen yıldızlar geçidi olacak gibi görünüyor. 

Evlilik Mesajları Yerine Ulaştı! 

Daha önce evlenmek istediği konusunda Dinçerler'e dem vuran Hadise, sık sık da çocuk mesajları veriyor, bu halleri çok hayranları tarafından çok sevimli bulunuyordu. Özellikle geçtiğimiz günlerde bir paylaşımda bulunan Hadise, Mehmet Dinçerler ile olan fotoğrafına evlenmek istemiyorum seninle olmadıkça şarkı sözlerini eklemişti. Bu durum gözlerden de kaçmamıştı tabi. Bir konserinde de bir kız çocuğunu kucağına alarak sevgilisine gösteren güzel isim, bebek mesajını da vermişti. Şimdi evlenme hazırlıkları içerinde olan Hadise ve Mehmet Dinçerler hayatta yeni bir sayfa açmak için hazırlanıyor. Kendilerine şimdiden mutluluklar diliyoruz. 

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış