Şok Market’in 22 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu Yayınlandı! Katalogda Çeşit Çeşit Ürünler Müşterileri Bekliyor

21 Ocak 2022 16:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:34

Şok Market’in 22 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu yayınlandı. Katalogda yer alan ürünler arasında çok sayıda üründe dikkat çeke indirimler söz konusu. Peki Şok Market hangi ürünlerde müşterisine indirimler sunuyor? Şok Market’in 22 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu’nda hangi ürünler yer alıyor?

Şok Market’in 22 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu Yayınlandı! Katalogda Çeşit Çeşit Ürünler Müşterileri Bekliyor

Şok Market’te İndirim Bitmiyor


Şok Market’in 22 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu’nun yayınlanması ile birlikte çok sayıda Şok Market müşterisi indirimle için 22 Ocak tarihini beklemeye başladı. Peki Şok Market’in 22 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu’nda hangi ürünler yer alıyor? Hangi ürünlerde dikkat çeken kampanyalar bulunuyor?


Şok Market’in 22 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu’nda Primanova Palm kahve banyo seti 169 Türk lirasına müşterilerin beğenisine sunulurken ikili banyo havlusu takımı da 69 lira 95 kuruşa Şok Market müşterilerine satışa sunulmuş durumda. Öte yandan Şok Market’in 22 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu’nda yer alan fırsatlar bu kadarla da sınırlı değil. Şok Market’te Goldmaster dik süpürge 279 Türk lirasına, Akel dijital cam baskülü 54 lira 90 kuruşa Şok Market müşterisini raflarda bekliyor olacak olan ürünlerden bazıları.


Şok Market’in 22 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu’nda Ne Ararsan Var

Şok Market’in 22 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu’nda yer alan ürünler arasında askılıklar da çok sayıda insanın dikkatini çekiyor. Şok Market’in 22 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu’nda 12’li ince plastik askı 14 lira 95 kuruştan, üçlü ahşap askılığı  ise 19 lira 95 kuruştan müşterilerin beğenisine sunulacak.


Katalogda ayrıca  dikdörtgen çamaşır sepeti 59 lira 90 kuruşa, Vantuzlu kaydırmaz banyo paspası 59 lira 90 kuruşa ve kaymaz raf örtüsü 49 lira 95 kuruşa yer alıyor. Şok Market, 22 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu ile müşterileri ile fırsat indirimlerini buluşturmayı sürdürüyor. Bu fırsatlar arasında ise Katlanır maşrapa 14,95 Türk lirasına, Lime Sprey Mop Set ise 89,90 Türk lirasına satışa sunulan ürünler arasında yer alıyor. Son olarak Şok Market müşterileri için çok daha fazlası Şok Market şubelerinde yer alıyor.

Etiketler

Yaşam  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış