2022 Hyundai i10 Fiyatları Resmen Çıldırdı! Hyundai Kampanyalarına Bir Yenisini Daha Ekledi

21 Ocak 2022 22:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:34

Sıfır ve ikinci el araba almak isteyenlerin gözünü en çok diktiği markaların başında Hyundai markası geliyor. Hyundai da kampanyalarına yeni bir tanesini daha sunarak müşterilerini ciddi anlamda memnun etmeyi başardı. Peki Hyundai markasının yeni kampanyası ne?

2022 Hyundai i10 Fiyatları Resmen Çıldırdı! Hyundai Kampanyalarına Bir Yenisini Daha Ekledi

Hyundai i10’larda Dikkat Çeken Fiyatlar


Hyundai, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de sık sık tercih edilen bir araba markası. Markanın bugüne kadar olan kampanyalarına bir yenisini daha eklemesi ise çok sayıda insan açısından sevindirici bir gelişme oldu. Hyundai, Hyundai i10 modellerde de kampanya başlattığını duyurdu.


Özellikle şehir içi ulaşım için kusursuz bir araç olan Hyundai i10, park konusunda da kutu gibi olması ve küçük olması sebebiyle araç sahibine herhangi bir zorluk yaşatmıyor.


Sıfır Araç Fiyatlarında Artış Dikkat Çekiyor

Türkiye’de yaşanan yüksek enflasyon, Özel Tüketim Vergileri ve döviz kurlarında yaşanan artışlar, yurttaşların sıfır araç almasının önündeki en büyük engel durumuda. Buna bir de otomobil markalarının yaşamakta olduğu çip tedariki sıkıntısını ekleyecek olursak, çoğu insan için sıfır araç almak zorlaştı.


Türkiye’de çeşitli modellerinde kampanyaları müşterisine sunan Hyundai’den yeni bir hamle geldi. Güney Kore’nin dikkat çeken markaları arasında yer alan Hyundai, Hyundai i10 model araçlarında kampanyalı fiyatların devrede olduğunu açıkladı. Bu durumda Türkiye’de de satışlar, kampanya üzerinden gerçekleştirilecek. Peki Hyundai, araçların fiyatları ne kadar oldu? Kimler bu kampanyadan yararlanabilir. Hyundai i10 dışında; Hyundai markasının indirim ve kampanya sunduğu modeller bulunuyor mu?

Hyundai ise kampanya başlattığını duyurdu. Hyundai i10 model araçların fiyat listesine geçmeden önce Hyundai markasının bu kampanyasında  sıfır araç almak isteyen herkesin yararlanabileceğini belirtmekte fayda var. Peki Hyundai i10 araçlar hangi ücretlere satışa sunuluyor?

Kampanyada yer alan araçların listesi ve fiyatları da şu şekilde;

  • 1.0 MPI 67 PS Jump Benzin Manuel
    Fiyatı: 240.857 TL
  • 1.0 MPI 67 PS Jump Benzin AMT            
    Fiyatı: 251.208 TL
  • 1.2 MPI 84 PS Style Benzin AMT
    Fiyatı: 258.958 TL

Etiketler

Yaşam  
Reklamı Kapat