Şok Market Açıkladı! 22 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu’nda Yer Alan Ürünler Yetişen Alıyor

22 Ocak 2022 15:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:34

Şok Market’in 22 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu yayınlandı. Katalogda farklı ürünlerde sunulan fırsatlar tam da Şok Market müşterilerine göre. Peki Şok Market’in 22 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu’nda hangi ürünler yer alıyor? Katalog ne kadar süre daha geçerli olacak?

Şok Market Açıkladı! 22 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu’nda Yer Alan Ürünler Yetişen Alıyor

Şok Market İndirimlerini Açıkladı


Parakende sektörünün dikkat çekelen markaları arasında yer alan ve çok sayıda insanın alışverişte tercih ettiği Şok Market, 22 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu’nu açıkladu. Şok Market’in 22 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu’nda yer alan ürünler ise çok sayıda müşteriyi şimdiden memnun edeceğe benziyor. Peki Şok Market’in 22 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu’nda hangi ürünler yer alıyor? Şok Market, bu katalogda müşterilerine ne tip fırsatlar sunuyor?
Geniş bir ürün yelpazesinin müşterileri ile buluşturmak konusunda bir hayki hayli başarılu olan Şok Market, 22 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu’nda da  bu adetini sürdürüyor. Şok Market’in 22 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu’nda yer alan kel dijital cam baskülü 54,90 TL, Primanova Palm kahve banyo seti 169 TL’ye Şok Market müşterisinin beğenisine sunulmuş durumda.


Şok Market Fısat Konusunda Sınırları Zorluyor

Öte yandan Şok Market’in 22 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu’nda yer alan banyo ürünleri bu kadarla da sınırlı. Şok Market, ikili banyo havlusu takımını 95 Türk lirasına, dikdörtgen çamaşır sepetini 59,90 TL’ye, Vantuzlu kaydırmaz banyo paspası 59,90 TL’ye, kaymaz raf örtüsünü 49,95 TL’ye 22 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu’nda yer verdi.


Şok Market ayrca on ikili ince plastik askıyı 14 lira 95 kuruştan, Katlanır maşrapayı 14,95 TL’den satışa sunuyor. Şok Market’in 22 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu’nda yer alan ürünler arasında bulunanbir diğer ürün ise Lime tablet mop set 89,90 TL’den Şok Market raflarında satışa sunulan bir diğer ürün olarak dikkat çekiyor.

Şok Market’in tüm bu ürünlerde ortaya sunduğu fırsatlar ise çok sayıda insan açısından dikkat çekici olmaya devam ediyor. 22 Ocak Aktüel  Ürünler Kataloğu’nda yer alan ürünler bir bir hafta boyunca satışa sunulacak.

Etiketler

Yaşam  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış