Sevgisilisini Pamuklara Sarıp Seven Burçlar Hangileri? Bu Burçlar En Yakın Arkadaşları Yerine Sevgilisini Koyuyor

22 Ocak 2022 19:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:34

Arkadaşlık çok önemli bir kavram. Ancak bazı burçlar için her ne kadar arkadaşlık çok özel de olsa sevgilinin yeri bir başka. Bu sebeple de bazı burçlar sevgilisini gördüğü vakit en yakın arkadaşını çabucak unutabiliyor. Peki bu burçlar hangileri?

Sevgisilisini Pamuklara Sarıp Seven Burçlar Hangileri? Bu Burçlar En Yakın Arkadaşları Yerine Sevgilisini Koyuyor

Bu Burçlar En Yakın Arkadaşlarını İkinci Plana Atıyor


Bazı burçlar için söz konusu hayatının aşkıysa; yakın arkadaşlar ikinci plana atılabilir. Burada elbette yakın arkadaşların düşünceleri aynı olmayabilir. Peki en yakın arkadaşlarını ikinci plana atan burçlar hangileridir? Hangi burçlar için ilk planda her zaman sevgisi vardır?


Listemizin ilk sırasında boğa burçları bulunuyor. Boğa burçları özellikle de sevdikleri zaman bebekler gibi sevmeyi becerebilen bir yapıya sahiplerdir. İlişkilerinden tek beklentisi sadakat olan boğa burçları, ilişkilerinde de hızlı bir biçimde ba kuruyor ve aldatmayı kafasında dahi geçirmiyor. Boğa burçları ilişkisinden asla vazgeçmemesi ile dikkat çekiyor.


Bu Burçlar Sevgi Konusunda Oldukça Cömert

Listemizin ikinci sırasında ise balık burçları yer alıyor. Balık burçları duygusallığı ile bilinen bir burç. Ancak balık burçları aynı zamanda sevmek konusunda inatçılıkları ile bilinirler. Balık burçları güven duyduktan sonra herkese karşı sevgisini sunar. Her ne kadar çevresine sevgi sunması ile bilinse de balık burçları asıl sevgilerini sevgililerine saklar demek çok daha doğru olacaktır.


Öte yandan duygusallığı ile de ön planda olan balık burçları bu durumun karşı taraf tarafından fark edilmesini ister.

Listemizin son sırasında ise partnerlerine düşkünlükleri ile adeta herkesi şaşırtan yengeç burçları yer almaktadır. Yengeç burçları ailelerine karşı da inanılmaz düşkün olması ile dikkat çekerken; sevgi duygusunu en derinlerine kadar hissetmek isterler. Bunun için sevgisini gösterme konusunda da cömert davranırlar. Ancak en yakın arkadaş ile sevgili denkleminde daima sevgilisini seçen yengeç burçları başlarda bu kararlara üzelse de sonra önüne bakmayı tercih edenler arasında yer alır. Jest ve mimikleri ile de bilinen yengeç burçları sevgililerine karşı aşk sözcükleri kullanmak konusunda da asla geri durmaz.

Etiketler

Yaşam  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış