Eşi Pideciye Kaçan Serkan Kıyak Yaşıyor Mu? İntihar Ettiği Söyleniyordu! Son Olaylar Akıllarda Soru İşareti Bıraktı!

24 Ocak 2022 10:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:33

Müge Anlı programına çıkan Serkan Kıyak, eşinin pideciye kaçması nedeniyle stüdyoda sinir krizleri geçirmişti. Daha sonra da canına kıymıştı. Ortaya çıkan bazı haberler Serkan Kıyak yaşıyor mu dedirtti. İşte haber hakkında tüm detaylı bilgiler 5.haber'de!

Eşi Pideciye Kaçan Serkan Kıyak Yaşıyor Mu? İntihar Ettiği Söyleniyordu! Son Olaylar Akıllarda Soru İşareti Bıraktı!

Uzun zamandır ortada olmayan eşini bulmak için son çare Müge Anlı programına katılan Serkan Kıyak herkesi derinden yaraladı.  'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programında eşinin bir pideciyle kaçtığını, eve dönmeyeceği öğrenince resmen yıkılmıştı. Eşine eve dönmesi için adeta yalvarmış fakat eşi bu durumu kabul etmemişti. 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' stüdyosunda sinir krizi geçiren Serkan Kıyak çok zor anlar yaşamış, izleyenler bu yaşadığı acıya ortak olmuştu. Daha sonra Serkan Kıyak'ın intihar ettiği haberleri ortaya çıkmıştı. Evinde kendini astığı bilinen Serkan Kıyak'la ilgili son gelişme yaşıyor mu acaba dedirtti! 

Eşi Evden Kaçmıştı! 

Serkan Kıyak eşinin kendisine daha önce birçok kez aldattığını ve onu affettiğini söylemişti. Eşinin en son evden ayrılmasından sonra uzun süre eve dönmediğini belirterek çareyi  'Müge Anlı ile Tatlı Sert'  programına katılmakta bulmuştu. Müge Anlı, Serkan Kıyak'ın eşini bulmuş, programda telefonla bağlamıştı. Eşiyle görüşen Serkan Kıyak bu duruma isyan etmiş ve hayallerimi yıktın diyerek eşine sitem etmişti. Acılı eşi asıl yıkan ise eşinin gelmek istememesi olmuştu. Sunucu Müge Anlı ve Türkiye'nin yanında olduğu Serkan Kıyak'ın daha sonra canına kıydığı haberleri ortaya çıkmıştı. 

Canına Kıydığı Biliniyor! 

Müge Anlı stüdyosunda sinir krizleri geçiren Serkan Kıyak çok zor sakinleştirilmişti. Hatta Müge Anlı, Zahide Yetiş ile beraber Serkan Kıyak'a moral vermek için yarışmaya katılma teklifinde bile bulunmuşlardı. Uşak ilinde yaşayan acılı eş evinde hayatına son verdiği biliniyor. Henüz 32 yaşında olan ve bir kızı bulunan Serkan Kıyak herkesi yasa boğdu. Tüm Türkiye hem Serkan Kıyak hem de çocuğu içi çok üzüldü. Yeni bir hayata başlamak isterken yaşadığı acılara dayanamadı. 

Serkan Kıyak Yaşıyor Mu?

Serkan Kıyak'ın sosyal medya üzerinden hala paylaşımları devam etmesi herkesin aklında soru işaretleri bıraktı. Bu durum acaba Serkan Kıyak yaşıyor mu dedirtti. Sosyal medyadaki takipçileri inşallah yaşıyordur diyerek dua etti. Herkesi yasa boğan haberin gerçek olmamasını ve Serkan Kıyak'ın yeni bir hayata başlamış olmasını diliyoruz. 

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış