İlker Kaleli Çok İddialı Geliyor! Poyraz Karayel Dizisi Yanında Fos Kalacak! Dizi Şimdiden 4 Dile Çevrildi!

24 Ocak 2022 14:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:33

Poyraz Karayel dizisinin sevilen yıldızı aşktan işe vakit ayırmaya karar verdiği biliniyor. Yakışıklı oyuncu yeniden ekranlara dönmek için hazırlıklara başladı. Çok iddialı bir şekilde gümbür gümbür gelen oyuncu reytingleri sallayacak. İşte haber hakkında tüm ayrıntılar!

İlker Kaleli Çok İddialı Geliyor! Poyraz Karayel Dizisi Yanında Fos Kalacak! Dizi Şimdiden 4 Dile Çevrildi!

Daha önce Kayıp, Öğretmen ve Poyraz Karayel dizileriyle adını duyuran İlker Kaleli'nin yeni diziyle ekranlara geleceği haberi herkesi sevindirdi. Uzun zamandır ekranda bulunmayan oyuncu yeniden TV dünyasına dönmek için hazırlıklara başladı. Bu sıralar şarkıcı Sıla ile aşk yaşadığı bilinen ve el ele görüntülen ikili hayranlarını sevindirdi. Yeni aşka yelken açan İlker Kaleli'nin TV ekranlarından uzak kalması da takipçilerinin tepkilerine neden oldu. Aşktan ise vakit bulmadı yorumları yapılırken, ünlü oyuncunun yeni bir proje için hazırlık aşamasında olduğu haberi  yüzleri güldürdü. 

Poyraz Karayel Dizisinde Çok Beğenildi! 

Daha önce Poyraz Karayel dizisiyle nam salan oyuncu, performansı ve Poyraz karakterini tam anlamıyla izleyiciye yansıtmasıyla biliniyordu. Çok uzun sezonlar devam etmeyen Poyraz Karayel dizisi 3 sezon sürmüş, daha sonra final yaparak izleyenleri derin boşluğa düşürmüştü. Ardından Öğretmen dizisinde rol alan oyuncu, dizinin 9 bölüm sonra finale gitmesi nedeniyle yeniden teklifleri değerlendirmeye başlamıştı. Ünlü oyuncu daha sonra şarkıcı Sıla ile aşk yaşamaya başladığı haberleri duyulmuştu. 

Yeni Aşka Yelken Açtı! 

Daha önce Ahmet Kural ile ilişki yaşayan Sıla, şiddet iddiaları nedeniyle ayrılmışlar hatta bu nedenden dolayı davalık bile olmuşlardı. Geçtiğimiz aylarda Sıla ve İlker Kaleli'nin yeni aşka yelken açtıkları duyulmuş fakat bu olay ikili tarafından açıklanmamıştı. Geçtiğimiz günlerde el ele görüntülenen çift resmen bu ilişkiyi onaylamışlardı. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan İlker Kaleli'ye ise aşktan işe vakit bulamadı gibi bazı eleştiriler yapılmıştı. Bunun üzerine harekete geçen ünlü oyuncu yeni projesini açıklamakta gecikmedi. 

Projesi Belli Oldu! 

İlker Kaleli'nin yeni dizisi Netflix'te yayına başladı. BBC One ve Netflix tarafından hazırlanan dizi 8 bölüm olacak şekilde çekildi. İlker Kaleli The Serpent isimli yeni dizisiyle başka ülkelere de adını duyurmak için harekete geçti. 4 dile çevrilen The Serpent suç türünde olan bir yapımdır ve mini dizi olarak çekilmiştir. Dönem dizisi olarak uyarlanan The Serpent kostüm ve mekanlarıyla da oldukça dikkat çekmektedir. İzlemek isteyenler Netflix üzerinden erişim sağlayabilirler. 

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış