Hyundai Kampanyaları Tam Gaz Devam Ediyor! Hyundai Kona Fiyat Listesi Resmen Al Beni Diyor

24 Ocak 2022 15:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:33

2022 yılı ile birlikte piyasaya sürülen sıfır araçlarla alakalı gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Hyundai tarafından üretilen ve satışa sunulan Hyundai Kona çokça tercih edilen ürünlerden arasında sadece biri olarak dikkat çekiyor. Peki Hyundai Kona fiyatları ne kadar?

Hyundai Kampanyaları Tam Gaz Devam Ediyor! Hyundai Kona Fiyat Listesi Resmen Al Beni Diyor

Hyundai Kona Kendi Sınıfının En İyisi Olarak Dikkat Çekiyor


Son zamanlarda popülerliği artan araçlardan biri B sınıfı SUV modelleri. Geçtiğimiz aylarda Sedan markası dahi bu pazara dahil olmak yönünde bir karar almıştı. Hal böyle olunca büyük otomobil firmaları da bu B-SUV sınıfında yer alan araç modellerinde birtakım değişikliklere gitti. En çarpıcı değişiklikler yapan markalar arasında ise Hyundai yer aldı. Hyundai’nin piyasaya sürdüğü, Hyundai Kona modelleri kendi sınıfının öne çıkan modeli olarak dikkat çekiyor.


Farklı versiyon seçenekleri ile otomobil severlerin karşısına çıkmaya hazırlanan Hyundai Kona, 120 beygir güç üreten bir motora sahip olması ile de ön plana çıkıyor. Hyundai Kona’nı fiyatları da araba meraklılarını sevindirecek cinsten. Peki Hyundai Kona’nın fiyatları hangi seviyelerde yer alıyor? Hyundai Kona için Özel Tüketim Vergisi oranları hangi seviyede yer alıyor?


Hyundai Kona Fiyatları Hangi Seviyelerde Yer Alıyor?

Türkiye’de özellikle yüksek döviz kuru otomobil almayı planlayanların önünde yer alan en tehlikeli unsur olarak ön plana çıkıyor. Öte yandan yüksek Özel Tüketim Vergileri ve yüksek enflasyon oranları da araba satın almayı zorlaştıran süreçler haline geliyor. Hal böyle olunca herkes Hyundai Kona fiyatlarının ne düzeyde olduğunu merak ediyor.


Peki Hyundai Kona fiyatları hangi seviyelerden başlıyor? Versiyona göre değişen araç fiyatları söz konusu oluyor mu? Hyundai Kona’da fiyatlarda son güncelleme ne zaman yapıldı? 2022 model araç fiyatlarında son durum nedir?


448 bin Türk lirası gibi bir değere Hyundai Kona sahibi olunabilirken. Farklı tasarımların fiyatları ise şu şekilde aktarıldı;

  • Benzin DCT - 448.808 TL
  • Smart Dizel DCT - 528.675 TL
  • Elite Dizel DCT - 568.675 TL
  • PS Style Dizel DCT - 499.174 TL

Etiketler

Otomobil  
Reklamı Kapat