Kadir Ezildi'den Şok Ayrılık Kararı! En Hamarat Benim Yarışmasına Veda Ediyor! Duyanlar Kanalı Topa Tuttu! Bu Kadir'e Yapılır Mı!

25 Ocak 2022 11:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:33

En hamarat benim yarışmacısı Kadir Ezildi hakkında ortaya çıkan haberler herkesi çok üzdü. Ünlü sunucunun yarışmadan ayrılacağı haberleri ortalığı çalkaladı. En Hamarat Benim yarışmasının neşe kaynağı sunucusu, veda haberiyle sevenlerini ağlattı.

Kadir Ezildi'den Şok Ayrılık Kararı! En Hamarat Benim Yarışmasına Veda Ediyor! Duyanlar Kanalı Topa Tuttu! Bu Kadir'e Yapılır Mı!

Daha önce TikTok fenomeni olan sevilen sunucu Kadir Ezildi, sosyal medya üzerinden de paylaşımlar yaparak ün kazanmıştır. Sıcak mahalle kültürüne hakim olan ve annesi ile yaşayan sunucu, seyirciler tarafından çok sevilmiştir. Özellikle yapmacık tavırlardan uzak samimi halleri, izleyenlerin gözüne girmesini sağlamıştır. En Hamarat Benim yarışmasının sunucu Kadir Ezildi hakkında duyulan haberler sevenlerini ağlattı. Kadir Ezildi'nin Yarışmadan ayrılacağını öğrenen hayranları, o yoksa yarışmayı izlemem dedi. Neden sevenlerine veda edeceği ise merak konusu olurken gerçekler ortaya çıktı. Kanalı topa tutan hayranları sakinleştirmek hiç de kolay olmayacak gibi duruyor. İşte haber hakkında detaylar! 

Daha Önce Hastanede Temizlikçiydi

En Hamarat Benim yarışmasının enerjik ve neşeli sunucu Kadir Ezildi, TikTok çekerek meşhur olmuştur. Daha sonra bir Youtube kanalıyla anlaşarak Temizlik Avcıları programını sunmaya başlamıştır. Büyük beğeni alan sunucu Kadir Ezildi, kısa zamanda çok fazla hayran kitlesine sahip olmuştur. Daha önce hastanede temizlik yaparak geçimini sağlayan ünlü sunucu bir anda bu kadar ünlü olacağını beklemediğini bir röportajında açıklamıştı. 

En Hamarat Benim Sunucusu Oldu! 

Temizlik Avcıları programın büyük ilgiliyle karşılanması üzene TV ekranlarına taşınmış daha sonra En Hamarat Benim adı altında bir yarışmaya çevrilmişti. Bu programla hayranlarını iyice genişleten ve ismini büyük küçük herkese duyuran Ezildi, titiz kişiliği ve komşularıyla olan muhabbetleriyle övgüleri almıştı. Kendisinin titizlik durumu iş konusunda fayda sağlamış, bu durumu kullanarak gelir elde etmeyi başarmıştır. Fakat Kadir Ezildi'nin annesi yine de oğlunun temizlik takıntısı nedeniyle eve misafir çağıramamaktan şikâyetçi. 

Herkes Karaları Bağladı! 

En Hamarat Benim yarışmacısının sunucusu Kadir Ezildi'nin ayrılık haberi izleyenleri bir hayli üzdü. Alınan bilgilere göre FOX kanalıyla problemler yaşayan ünlü ismin, yarışmadan ayrılma kararı aldığı öğrenildi. Bunu duyan Ezildi'nin hayranları ise FOX TV'yi resmen topa tuttu. Bazı iddialara göre sözleşmesinin bitmesini bekleyen sunucu, programdaki yayınına son verecek. En Hamarat Benim yarışmasından sonra başka bir projede yer alıp almayacağı merak edilirken Kadir Ezildi'den bu konular hakkında bir açıklama henüz gelmedi. 

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış