Şok Market’te 26 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu Yayınlandı! Bu Ürünleri Başka Yerde Bulamazsınız!

25 Ocak 2022 16:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:32

Şok Market, 26 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu’nu yayınladı. Şok market tarafından yayınlanan Aktüel Ürünler Kataloğu’nda yer alan ürünler arasında çok sayıda üründe fırsat ve indirimler Şok Market müşterisi ile buluşuyor. Peki Şok Market’in 26 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu’nda hangi ürünler yer alıyor?

Şok Market’te 26 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu Yayınlandı! Bu Ürünleri Başka Yerde Bulamazsınız!

Şok Market İndirimde Sınır Tanımıyor


Şok Market’in 26 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu yayınlandı. Katalogda yer alan ürünlerin geniş yelpazesi ise çok sayıda Şok Market müşterisinin ilgisini çekmeyi başardı. Şok Market’in 26 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu’nda Slikon Saplı Tığ Seti, 24,95 TL’e Şok Market müşterilerinin beğenisine sunulan ürünlerden yalnızca biri olarak yer aldı. Peki Şok Market’in indirimleri arasında hangi ürünler yer alıyor? Şok Market hangi ürünlerde müşterilerine ciddi fırsatlar sunuyor?


Çok sayıda Şok Market müşterisi, Şok Market’in 26 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu’nda hangi ürünlerin yer aldığını merak ediyor. Şok Market ise geniş bir ürün yelpazesini müşterilerine sunmayı başarıyor. Şok Market’in 26 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu’nda yer alan Örgü Aparat Seti 11,95 TL, Çelik Misinalı Şiş 3,99 TL Örgü Şişi 3,99 TL’ye müşteri ile buluşan ürünler arasında yer alıyor.


Şok Market’in Ürün Çeşitliliği Dikkat Çekiyor


Ancak Şok Market’in 26 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu’nda yer alan örgü malzemelerinde fırsatlar bu kadarla da sınırlı değil. Şok Market ayrıca Degrade Kalın Akrilik Yumak 17,95 TL, Degrade Akrilik Yumak 17,95 TL, Büyük Boy Amigurimi Kiti 34,95 TL,  Akrilik Yumak 100 gr 12,95 TL, Ebruli Yumak 100 gr 14,95 TL’ye Şok Market’in 26 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu’nda yer alan ürünler arasında dikkat çekiyor.


Şok Market örgü malzemeleri dışındaki ürünlerde de Şok Market müşterisine çok cazip fırsatlar sunuyor. Şok Market’in 26 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu’nda  Şardonlu Çift Kişilik Çok Amaçlı Lüks Yatak Örtüsü 129 Türk Lirasına Şok Market müşterilerine sunulan fırsat ürünleri arasında  yerini alan bir diğer ürün olarak dikkat çekiyor.


Şok Market’in 26 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğu’nda yer alan ürünlerde fırsatlar Şubat ayına kadar geçerli olacak.

Etiketler

Yaşam  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış