25 Ocak 2022 19:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:32

Demet Özdemir Bomba Gibi Diziyle Geri Dönüyor! Yayın Tarihi Belli Oldu Hayranları Çok Sevinecek

Demet Özdemir Bomba Gibi Diziyle Geri Dönüyor! Yayın Tarihi Belli Oldu Hayranları Çok Sevinecek

Kariyerinde en büyük çıkışı Erkenci Kuş dizisiyle yapan ve Doğduğun Ev Kaderindir adlı diziyle de kendisini ispatlayan başarılı oyuncu Demet Özdemir’in yeniden ekranlara döneceği açıklandı. Peki Özdemir’in ekranlara döneceği tarih ne? Demet Özdemir hangi dizi ile ekranlarda yer alacak?

Tüm Türkiye’nin Gönlünde Taht Kurmuştu


Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde aldığı rol ile çok sayıda insanın beğenisi kazanan Demet Özdemir, ekranlara verdiği sekiz aylık bir aranın ardından tekrar seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor. Peki Özdemir, hangi dizi ile ekranlara dönecek? Hayranlarına ne tip mesajlar vermeyi hedefliyor?


Güzel ve başarılı oyuncu ekranların sevgilisi olmak konusundaki ilk adımını FOX TV’de yayınlanan Erkenci Kuş dizisi ile gerçekleştirmişti. Bu dizinin ardından rol aldığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde de çok sayıda insanın dikkatini çekmeyi başaran Demet Özdemir, uzun bir aranın ardından ekranlara dönecek.


TV 8 ekranlarında yayınlanan ve tüm Türkiye’yi ekran başına kilitleyen dizi Doğduğu Ev Kaderindir  dizisi ile ününe ün katan başarılı oyuncu Demet Özdemir bir süredir kameraların uzağında yaşıyordu.


Dizi İçin Çaprıcı Can Yaman İddası

Oyuncunun kamera önüne tekrar geçeceği bilgisi ise hayranları tarafından büyük bri heyecan ile karşılandı. Dijital bir platformda rol alması beklenen oyuncu Demet Özdemir’in hangi projede yer alacağı da açıklandı. Yapımını MF Yapım’ın üstleneceği Dünya’yla Benim Aramda adlı dizinin Disney Plus’ta yayınlanacağı açıklandı.
Öte yandan dizide erkek başrol oyuncusu için Kerem Bursin’in adının geçtiğini belirtmek gerekir.


Dizide Demet Özdemir’in oynayacağı karakter için önceden Hande Erçel’e öneri sunuldu. Ancak dizinin senaryosunda yer alan sevişme sahneleri Erçel’i rahatsız etti. Ancak dizinin senaristinin bu sahnelerde ısrar etmesinin akabinde dizi için Demet Özdemir ile anlaşma sağlandı.  Dizinin ne zaman seyirci ile buluşacağı ise henüz bilinmiyor.


Öte yandan dizi için adı geçen isimlerden biri de Can Yaman oldu. Can Yaman’ın dizide Demet Özdemir ile karşılıklı oynamak istediği ancak Demet Özdemir’in ise bu duruma sıcak bakmadığı ifade edildi.

Etiketler

Dizi Haberleri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış
Reklamı Kapat