WhatsApp’ta Silinen Mesajları Okumak İsteyenler Buraya! Bu Özellikle Geçmiş Mesajlarınıza Göz Atın

25 Ocak 2022 20:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:32

WhatsApp üzerinden gönderilen ancak daha sonra silinen mesajlar birçok kişi tarafından ciddi bir biçimde merak edilmektedir. Peki bu mesajları bir şekilde okumanızın mümkün olduğunu söylesek ne düşünürdünüz? WhatsApp’ta silinen mesajları okumak istiyorsanız haberimizde yer alan detaylara odaklanmanız yeterli olacaktır.

WhatsApp’ta Silinen Mesajları Okumak İsteyenler Buraya! Bu Özellikle Geçmiş Mesajlarınıza Göz Atın

Herkes Silinen Mesajları Okumak İstiyor


Dünyada kullanımı en yaygın olan online mesajlaşma platformları arasında yer alan WhatsApp, birçok özelliği sebebiyle kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen bir uygulama konumunda. WhatsApp’ta en çok dikkat çeken özelliklerden birş de mesajları silebilme özelliğidir. Silinen mesajlar, bir süre sonra karşı tarafta da ciddi bir merak uyandırıyor. Bu sebeple de çok sayıda WhatsApp kullanıcısı WhatsApp’ta silinen mesajları okuyabilmenin bir yolunu arıyor. 


Peki bu mesajlar okunabilir mi?

Pek çok insan bu durumu imkansız olduğunu düşünüyor ve söylüyor. Ancak durum böyle değil. WhatsApp’ta karşı tarafın sildiği mesajları bir şekilde okumanız gayet mümkündür. Ancak bu durum için farklı bir uygulamaya daha ihtiyacınız bulunuyor. Peki bu uygulamanın adı nedir? Uygulamayı nasıl kullanmamız gerekiyor? Uygulamayı kullanırken nelere dikkat etmek gerekiyor?

Bu Uygulama Sayesinde Silinen Mesajlara Ulaşın

WhatsApp üzerinden siz gönderilen ve daha sonra da silinen mesajların neler olduğunu merak ediyorsanız, öncelikle telefonunuza WAMR uygulamasını indirmelisiniz. Bu uygulamayı da Play Store ya da Apple Store’da bulabilirsiniz.


Uygulama tarafından size sağlanan seçenekleri içerisinde ise WhatsApp uygulamasını seçmeniz gerekiyor. Bu işlemin ardından ise uygulama tarafından sunulan yönlendirmeleri çok dikkatli bir şekilde okumanız gerekiyor.


Bu işlemlerin ardında uygulama tarafından kurulum ekranına yönlendirileceksiniz. Burada kurulumu sağlayabilirsiniz. Tüm bunların ardından ise telefonunuzun ayarlar kısmından gerekli izinleri ve erişimleri sağlamanız gerekiyor. Bu işlemleri sağladıktan sonra ise telefonunuza WhatsApp üzerinden gelen tüm bildirimler kayıt altına alınacaktır. Birisi size bir mesaj atıp bu mesajı silerse de bu mesajı görebilirsiniz.


Bu konuda yerni yüklediğiniz WAMR uygulaması size bildirimler sunarak sizi uyaracaktır. Böylelikle WhatsApp üzerinden size gönderilen ve daha sonradan silinen mesajlara ulaşmak konusunda da sıkıntı yaşamayacaksınız.

Etiketler

Yaşam  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış