Survivor Adasında Korona Paniği! 3 Yarışmacının Koronaya Yakalandığı Duyuldu! Yarışmanın Akıbeti Belli Değil!

26 Ocak 2022 10:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:32

Survivor adasında gelen haberler herkesi üzdü. Daha önce korona virüs atlatan yarışmacı Nisa Bölükbaşı, testinin negatife döndüğü zaman adaya gittiği bilinse de diğer 3 yarışmacıya koronanın Nisa Bölükbaşı'ndan geçtiği düşünülüyor. İşte haber hakkında tüm detaylar!

Survivor Adasında Korona Paniği! 3 Yarışmacının Koronaya Yakalandığı Duyuldu! Yarışmanın Akıbeti Belli Değil!

TV8 kanalının izlenme rekortmeni yarışması Survivor bu kez yeni bir konseptler ekranlara döndü. Eski bölümlerden farklı olarak en iyi yarışanlar ve sürgün adası yarışmaya eklendi. Daha önce parkurları ezberleyen tecrübeli kişilerin olduğu Survivor adasından herkesi üzen haberler duyuldu. Hakan Buroğlu'nun duyumlarına göre adada 3 kişinin korona virüse yakalandığı söyleniyor. Daha önce de Acun Ilıcalı'nın bu kişiler hakkında biraz rahatsızlar sözlerini kullanması izleyenlerin daha da merak etmesine neden oldu. Daha önce Korona geçiren ve testi negatife dönünce adaya gelen yarışmacı Nisa Bölükbaşı'ndan geçtiği düşünülüyor. Yarışmacıların sağlık durumlarının ve Survivor yarışmasının akıbeti hakkındaki açıklamalar izleyenler tarafından merakla bekleniyor. İşte korona olan yarışmacılar ve tüm detaylar haberimizde yer alıyor. 

Adada Büyük Kriz! 

Acun Ilıcalı'nın sunmuş olduğu Survivor All Star yarışması tüm hızıyla devam ediyor. Yeni kurallar ve iddialı isimlerle resmen izleyenlerin nefesini kesiyor. Her bölümüyle heyecanı doruklara çıkaran yarışmada, adada yaşanan açlık ve gerginlik nedeniyle bazen kavgalara neden olabiliyor. Acun Ilıcalı'nın sakin tutumu ile yaşanan kargaşa ve gerginlikler kısa sürede çözüme kavuşturuluyor. Fakat bu kez gelen haberler herkesi çok şaşırttı. Survivor adasında bir kriz yaşandığı iddia edildi. 

Korona Olan Yarışmacılar! 

Daha önce Korona virüse yakalanması nedeniyle yarışmaya katılamayan Nisa Bölükbaşı sonradan Survivor'a dahil olmuş, yapılan testinin negatife dönmesi beklemişti. Şimdi ise adada 3 kişinin korona virüse yakalandığı biliniyor. Fakat hangi yarışmacıdan bulaştığı konusunda bilgiler henüz yetersiz olsa da Nisa Bölükbaşı'ndan bulaştığı tahmin ediliyor. Şuan Sema, Adem ve Ayça'nın korona olduğu haberleri gazeteci Hakan Buroğlu tarafından onaylandı. 

Survivor Yarışması Riskte! 

Acun Ilıcalı'nın daha önce bu yarışmacılar hakkında rahatsızlar ifadelerini kullanması korona iddialarını artırdı. Eğer yarışmacılar ve çekim ekibi karantina altına alınırlarsa ne olacağı merak konusu oldu. Şuan bu konu hakkında yarışmanın sunucusu aynı zamanda Acun Medya'nın sahibi, Acun Ilıcalı'dan haber bekleniyor. Acun Ilıcalı'nın yapacağı açıklama sonrası yarışmacıların sağlık durumu ve Survivor'un devam edip etmeyeceği aydınlanacak. 

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış