Galatasaray Buzlarını Kırdı! Falcao Geri Mi Geliyor! Meşaleleri Hazırlayın! Fileler Cayır Cayır Yanacak!

27 Ocak 2022 10:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:31

Daha önce Galatasaray takımına transfer olan ünlü futbolcu Radamel Falcao, Galatasay takımına transfer olduktan sonra yaşadığı sakatlık nedeniyle oldukça tepki almıştı. Oysa meşaleler ve konvoylarla karşılanan Falcao herkesi hayal kırıklığına uğratmıştı. Fenerbahçe maçında beklenen golü atan futbolcudan yeni haber geldi!

Galatasaray Buzlarını Kırdı! Falcao Geri Mi Geliyor! Meşaleleri Hazırlayın! Fileler Cayır Cayır Yanacak!

Daha önce Atletico Madrid, Monaco, Manchester United ve Chelsea gibi başarılı takımlarda oynayan ünlü futbolcu  Radamel Falcao, 2019 senesinde 4 büyük takımdan biri olan Galatasaray'a transfer olmuştu. Gelişi büyük bir coşkuyla kutlanan  Radamel Falcao, tüm Türkiye'nin ilgi odağı haline gelmişti. Hatta ünlü futbolcu adına konvoyla düzenlenmiş meşaleler yakılmıştı. 2 sene içerisinde 43 maça katılan futbolcu 20 gol sevinci yaşatmıştı. Fakat  Radamel Falcao'nun gelişi beklenen gibi olmadı. Tam 53 futbol maçını sakatlık nedeniyle kaçırması, büyük tepkilere neden olmuştu. Galatasaray  9 milyon  Euro'yu gözden çıkarıp sözleşmeyi feshetme kararı almıştı. Şimdi gelen haberler neler oluyor dedirtti. İşte haber hakkında detaylar! 

Büyük Coşkuyla Karşılanmıştı! 

Daha önce Fransa Monaco takımında oynayan ünlü futbolcu Radamel Falcao, sarı kırmızılı takıma transfer olmasından sonra çok konuşuldu. Büyük bir beklentiyle karşılanan ünlü futbolcu, gelişiyle Galatasaraylı taraftarları sevince boğdu. Çok uzun zamandır Galatasay takımına transfer olması beklenen  Radamel Falcao sonunda hayalleri gerçeğe çevirdi. Yapılan anlaşma sonrasında resmi olarak takıma katılan futbolcu için kutlamalar yapıldı. 

Sakatlık Nedeniyle Araları Bozulmuştu! 

Sarı kırmızılı takımda forma giymeye başlayan Radamel Falcao yaşadığı sakatlıklar nedeniyle herkesten olumsuz tepkiler almaya başladı. Takıma transfer olduğunda beri sağlık problemleri yaşayan ünlü futbolcu, tam olarak 53 maçı kaçırdı. 150 milyon lira olarak yapılan transfer ücreti de yaşanan sakatlıklar nedeniyle gözden çıkarıldı. Galatasaray'ın  Radamel Falcao ile yaptığı sözleşme feshi nedeniyle yüklü miktarda da ücret öndendi. Bazı futbol severler bu konuya hak verirken bazıları ise uzun zaman sonra Fenerbahçe takımında galibiyeti almalarını sağlayan Falcao için yapılanları haksız buldu. 

Galatasaray Buzları Kırdı! 

Yeni duyulan haberle göre Radamel Falcao'nun yeniden sarı kırmızılı takıma döneceği olay yarattı. Galatasaray yönetimi Falcao'yu gönderme kararından dolayı pişman olduğu öne sürüldü. Transfer sezonu başlamasıyla beraber gelmesi beklenen ünlü futbolcu, yeniden Galatasaray forması giyerek sahalara dönmesi bekleniyor. Radamel Falcao'nun takımdaki performansı merak konusu olurken, yeniden eskisi gibi karşılanıp karşılanmayacağı ise merak ediliyor. 

Etiketler

Spor  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış