Şafak Mahmut Yazıcıoğlu Silahlı Saldırıda Hayatını Kaybetti! Eşi Ece Erken Adeta Yıkıldı!

27 Ocak 2022 09:35 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:31

Beşiktaş Kulübünün sunucularından birisi olan Ece Erken ile bir süredir evli olarak kalan Şafak Mahmutyazıcıoğlu uğramış olduğu silahlı saldırı üzerine hayatını kaybetti. Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu saldırıya uğradığı sırada Yeşilköy'de bir restoranda olduğu öğrenildi. Beşiktaş JK, Twitter platformu üzerinden yapmış olduğu paylaşım ile açıklama yayınladı.

Şafak Mahmut Yazıcıoğlu Silahlı Saldırıda Hayatını Kaybetti! Eşi Ece Erken Adeta Yıkıldı!

Ece Erken ile evlilik yapması üzerine magazin gündeminde yer alan eski Beşiktaş yöneticilerinden birisi olan Şafak Mahmutyazıcıoğlu geçtiğimiz gün uğramış olduğu saldırı sonucunda hayata gözlerini yumdu. Şafak Mahmutyazıcıoğlu saat 00.30 civarlarında Yeşilköy'de bir balıkçı restoranında kimliği belirsiz kişiler tarafından silahlı saldırıya maruz kaldı. Saldırı esnasında yedi el ateş edildiği iddialar arasında yer aldı.

Ece Erken'in Eşi Hayatını Kaybetti!

Restoranda bulunan güvenlik kameraları inceleme altına alındı. Olay ile ilgili geniş çaplı bir araştırma ve soruşturma başlatıldı. Mahmutyazıcıoğlu'nun 34 BJK 606 plakalı aracının restoran önünde görüntülendiği ve park halinde olduğu bildirildi. Ağır yaralanan Şafak Mahmutyazıcıoğlu'na ilk müdahale olay yerinde yapıldı. Fakat yaraları derin olan Mahmutyazıcıoğlu olay yerinde hayatını kaybetti. Aynı mekanda kendisine eşlik eden şoförünün ise yaralandığını fakat hayati tehlikesinin bulunmadığı bildirildi. Saldırı sonrası ise cep telefonu tarafından görüntülendi. 

Beşiktaş Kulübünden Açıklama Geldi!

Beşiktaş JK'nin resmi Twitter hesabından olayla ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Eski Yönetim Kurulu Üyelerimizden Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun vefat ettiğini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Allah’tan rahmet; ailesine, yakınlarına ve camiamıza başsağlığı dileriz."

Etiketler

Gündem  
Reklamı Kapat