İşte A101 Ayçiçek Yağı Fırsat İndirimi Yapıyor! Ayçiçek Yağı Fiyatları

28 Ocak 2022 13:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:31

A101 marketlerden haftalık aktüel fırsatlarda kampanyalar devam ederken 5 L Vera Ayçiçek Yağındaki sürpriz indirim gözlerden kaçmıyor. A101’e gelen kataloglardaki ürünlerin yanı sıra Ayçiçek Yağı fiyatlarını da dikkatle inceliyor. İşte 27 Ocak A101 maketlerinde Vera yağ fiyatları.

İşte A101 Ayçiçek Yağı Fırsat İndirimi Yapıyor! Ayçiçek Yağı Fiyatları

A101 marketlerde 27 Ocak indirim kataloğu sürpriz fırsatlarla raflardaki yerini çoktan alıyor. 27 Ocak A101 katalog fırsatlarında başta stor perde çeşitleri olmak üzere Stanley termos indirimleri de çok ilgi görüyor.


A101’de ayrıca 5 L Vera Ayçiçek Yağında yaşanan sürpriz indirim diğer marketlerin aksine 108.90 TL olarak raflarda yerini alıyor. Ayrıca bu ürünü sadece marketlerden değil A101 Kapıda hizmeti ile ayağınıza kadar sipariş edebileceksiniz.


Teslimat


Oluşturulan siparişler için gönderim süresi 3-4 iş günü arasında değişmektedir. Siparişiniz kargoya verildiğinde üyelik hesabınıza kayıtlı telefon numaranıza SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Ayrıca sipariş takibinizi üyelik hesabınıza giriş yaptıktan sonra “Hesabım-Siparişlerim” alanında da kolaylıkla yapabilirsiniz.


İade Koşulları
 


İade süresi, siparişinizdeki ürünlerin adresinize teslim edilme tarihinden sonra 14 gündür.


Ürününüzü iade ederken iade kodu ile göndermeniz gerekmektedir. Üyelik hesabınıza giriş yaptıktan sonra “ Hesabım>İptal/İade Talebi>Sipariş Seçimi>Aksiyon Seçimi>İade Ürün Seçimi” adımlarını uygulayarak PTT Kargo ÜCRETSİZ İade gönderi kodunuzu hemen alabilirsiniz.


İade edilecek ürün kullanılmamış, orijinal ambalajına zarar verilmemiş ve tekrar satılabilir özelliğini kaybetmemiş olması gerekir.


Garanti kapsamında arızalanan ürünlerin ise iadesi servis raporu/iade raporu ile birlikte yapılabilmektedir.


Ürünlerin kargo paketinde ya da ürünlerde hasar tespit edildiği zaman kargo görevlisine hasar tespit tutanağı düzenletmelisiniz. Kargo görevlisinin tutanak düzenlemediği bu ve benzeri durumlarda ürünü teslim almayarak ürünü geri iade edebilirsiniz.


Hijyenik ürünlerin (iç giyim, kişisel bakım ürünleri, sağlık ürünleri vb.) ambalajı açılmış ise o ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.


Niteliği itibarı ile son kullanma tarihi geçecek ya da çabuk bozulabilecek ürünlerin iadesi kabul edilememektedir, aynı gün sorunu bildirerek iade talep etmelisiniz. Ürün firmamıza teslim edildikten sonra incelemeye alınacak ve 7 iş günü içinde işlemleri tamamlanacaktır.

Etiketler

Yaşam  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış