Öldürülen Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun Eski Eşi Ayakta Durmakta Zorlandı! Ece Erken ve Benan Kocadereli Birlikte Yas Tuttu!

29 Ocak 2022 16:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:30

Bir silahlı saldırı sonrasında kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Mahmut Yazıcıoğlu toprağa verildi. Ölüm haberiyle ayakta durmakta zorlanan Ece Erken ve Mahmut Yazıcıoğlu'nun eski eşi Benan Kocadereli Hacer Mahmutyazıcıoğlu'nun desteğiyle yürüdü.

Öldürülen Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun Eski Eşi Ayakta Durmakta Zorlandı! Ece Erken ve Benan Kocadereli Birlikte Yas Tuttu!

İstanbul'da bir balıkçıda yaşadığı silahlı saldırı sonrası Ece Erken'in eşi avukat  Şafak Mahmutyazıcıoğlu kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Şafak Mahmutyazıcıoğlu 'nun kurşunlandığı o anlar etrafta bulunan güvenlik kameralarına yansıdı. Polislerin yaptığı inceleme sonrası bazı katil zanlıların kimlikleri ortaya çıkarıldı.  Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun cenazesi ise defnedilmemek üzere Rize'ye yola çıkarıldı. Fındıklı ilçesinde cenaze namazı için Merkez Camii'ne getirildi. Cenazede bulunan Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun eski eşi Benan Kocadereli ve Ece Erken ayakta durmakta zorluk yaşadı. Eşinin tabutu başında göz yaşı döken Ece Erken taziyeleri kabul etti. 

Silahlı Saldırı Sonrası Hayatını Kaybetti

İstanbul Bakırköy'de meydana gelen silahlı saldırı bir can aldı. Beşiktaş'ın eski yöneticisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu kurşunların hedefi oldu. Saldırıda hastaneye kaldırılan Şafak Mahmutyazıcıoğlu çok fazla kan kaybetmesi nedeniyle hayatını kaybetti. Acı haberi alan Ece Erken uzun süre kendine gelemedi. Sosyal medya adresini kapatan ve acısını yaşayan Ece Erken ilaçlarla uyuduğunu söyledi. Sanatçı arkadaşları Ece Erken'i bu acılı gününde yalnız bırakmayarak yanında oldular. Eşinin katillerinin yakalanması isteyen Ece Erken peşinizi bırakmayacağım diyerek gözyaşı döktü. 

Cenazesi Memleketine Gönderildi

Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun otopsi işlemlerinin bitmesinin ardından cenazesi uçakla Trabzon'a daha sonra memleketi olan Rize'ye getirildi.  Merkez Camii'nde cenaze namazı kılındı. Cenazede Ece Erken eşinin tabutu başında gözyaşı döktü. Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun annesi, babası Ece Erken'le birlikte yas tuttu. Beşiktaş Kulübü eski başkanı Fikret Orman cenazeye katılarak aileye baş sağlığı diledi. Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun cenazesi aile mezarlığına gömüldü.  Ece Erken eşinin fotoğrafını göğsüne bastırarak "Çok erken gitti. Onun yerine keşke ben ölseydim" sözleriyle yürekleri dağladı. 

Ayakta Durmakta Zorlandılar

Cenazeye Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun eski eşi Benan Kocadereli de geldi. 15 yıl evlilikleri olan ve bu evlilikten iki çocukları doğan Benan Kocadereli, gelen baş sağlığı dualarına karşılık verdi.  Ayakta durmakta zorluk çeken  Benan Kocadereli ve Ece Erken, Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun annesinin koluna girerek yürümeye çalıştı. Ece Erken, Benan Dereli ve anne Hacer aynı acıyı paylaşarak taziyeleri kabul ettiler. Son yolculuğuna uğurlanan Şafak Mahmutyazıcıoğlu herkesin yüreğini yaktı. 

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış