2 Şubat 2022 23:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:49

Bim Zam Yerine Bu Sefer İndirim Yaptı! Ayçiçek Yağı Şok İndirim Yetişen Alır

Bim Zam Yerine Bu Sefer İndirim Yaptı! Ayçiçek Yağı Şok İndirim Yetişen Alır

Bim zam yerine indirime gidiyor! Ayçiçek yağı indirime girecek, insanlar kapıda kuyruk oluşturacak... Yetişen indirimli yağı kapacak!

Son zamanlar da en çok zam gelen ürünler arasında yer alan Ayçiçek yağının fiyatından bütün vatandaşlar şikayetçi olmaktadır. Yüksek fiyatından dolayı almakta sıkıntı çeken vatandaşlar bütün marketler arasında fiyat karşılaştırması yaparak cebine en uygun olmayı seçmeye çalışıyor. Bu sefer bütün marketler zam yaparken Bim indirim yaparak bütün dikkatleri üzerine çekerek vatandaşları mutlu etmeyi başardı. İndirimli Ayçiçek yağı Bim raflarında yerini aldı. 

Kalite Güvencesi

  • Uyguladığımız “koşulsuz iade garantisi” politikasıyla müşterilerin menfaatini en üst düzeyde tutmaktadır. Müşteriler, satın aldıkları bir ürünü hiçbir neden belirtmeksizin fiş ve kredi kartı slipiyle birlikte en yakın BİM mağazasına iade edebilmektedirler.
  • “Kalitemiz güvence altındadır” logosu kuruluşundan bu yana düsturu olmaktadır.
  • BİM olarak  vatandaşların sağlığı ve satılan ürünlerin güvenilirliğini her türlü maddi getirinin üzerinde tutulmaktadır.
  • Mağazalarda satılan ürünlerin fiyatlarına olduğu kadar kalitelerine de önem verilmektedir. Kalite güvence bölümü, her bir ürünün yasal zorunluluklara ve BİM kriterlerine uygunluğunu test ederek onay verir ve ancak uygun bulunan ürünler satışa sunmaktadır. Satış aşamasında da ürünlerin kalitesi ve yasalara uygunluğu, bağımsız ve akredite laboratuvarlarda düzenli olarak da test edilmektedir.
  • Ürün portföyüsünün kalitesini kontrol etmek amacıyla, resmi ve özel laboratuvarların yanı sıra gerektiğinde uluslararası laboratuvarlar ile koordinasyon halinde çalışmaktadır. Bu laboratuvarlarda, BİM’de satılan tüm gıda ürünleri fiziksel, kimyasal, mikrobiyolojik açıdan her türlü testten geçmektedir. Satışa sunulan tüm gıda ürünlerin de, patojen olan ve olmayan mikroorganizmalar, veteriner ilaçları, zirai ilaçlar, toksinler,  antibiyotik kalıntıları, kullanımı sınırlı olan katkı ve koruyucular, GDO varlığı vb. içeriklerin; satışa sunulan tüm gıda dışı ürünlerin de ise ağır metaller, fitalatlar, azo boyar maddeler vb. gibi vatandaşların sağlığını tehdit edebilen  her türlü yasal parametrelerin kontrolü de sürekli olarak düzenli bir şekilde yapılmaktadır. Bu kapsamda, yılda en az 10 bin adet gıda ürünü ve gıda dışı ürün, çeşitli analizlerle mutlaka taranmaktadır.
  • Aday tedarikçileri üretim yerleri, BİM’e özel soru listesiyle denetlenirken, sadece uygun ve yeterli bulunan tedarikçiler BİM için üretim yapabilmektedirler. Mevcut tedarikçiler ise periyodik olarak haberli/habersiz her türlü denetimden geçirilmektedir.

Etiketler

Yaşam  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış