3 Şubat 2022 10:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:49

Masumlar Apartmanı’nın Safiye’sinden Evlilik İçin Büyük Bir Adım! Bu Hafta Masumlar Apartmanı Bomba Gibi Geliyor

Masumlar Apartmanı’nın Safiye’sinden Evlilik İçin Büyük Bir Adım! Bu Hafta Masumlar Apartmanı Bomba Gibi Geliyor

Masumlar Apartmanı'nın Safiye karakterinden şok evlilik kararı! Safiye evlilik için büyük bir adım atacak. Masumlar Apartmanı bu kararla adeta yerinden sarsılacak!

Bu Hafta Masumlar Apartmanı Bomba Gibi Geliyor!


Masumlar apartmanı dizisi farklı bir konuyu ele alarak seyirci karşısına çıkan ve başladığı andan itibaren belirli bir kitleye hitap ederek reytinglerde üst sıralarda yer almayı başarmış bir dizidir. Onur Güvenatam tarafından yaratılan dizi İstanbul'da aynı evde yaşayan dört kardeşin psikolojik durumunu ve etraflarındaki hayatı konu alarak seyirci karşısına çıkmıştı. Dizi, Gülseren Budayıcıoğlu'nun 2004 yılında yayımlanan Madalyonun İçi romanının "Çöp Apartman" bölümünden uyarlanarak senaryo haline getirilmiştir. Her Salı TRT1 ekranlarında seyircisiyle buluşan Masumlar Apartmanı'nda bugün, Han, Ceylan'la birlikte babasını bulmak için yola çıkıyor. Safiye ve Gülben arasında söylenen yalan ortamı oldukça gerecektir. Başrollerinde Ezgi Mola, Merve Dizdar, Birkan Sokullu ve Aslıhan Gürbüz gibi isimlerin yer aldığı Masumlar Apartmanı'nda babasına kavuşan Han için zorlu süreç yeni başlayacaktır. 

Masumlar Apartmanı Yeni Bölümünde Neler Olacak? 

Han, Ceylan'la birlikte babasını bulmak için yola çıkıyor. Mazo'nun, babasına zarar verebileceği düşüncesi, onu kendini kaybetme noktasına getiriyor. Endişelenmesinler diye Safiye ve Gülben'e yalan söyledi fakat Safiye ikna olmadı ve Naci'yle birlikte alelacele otelden ayrıldılar. Gülben ise, Esat'ın ısrarını kıramayıp birkaç gün daha otelde kalmayı kabul ediyor. Han, Mazo'nun babasını nereye kaçırmış olabileceğini düşünürken, gelen bir ani telefonla babasının yerini öğreniyor. Sonunda babasına sağ salim ulaşır ancak asıl mücadele daha yeni başlamaktadır. Bu sırada Safiye, Naci'yle evliliğinin sağlam temellerle başlaması için kendini aşan önemli bir karar alıyor. Naci ise otelde yaşadığı atağın endişesi içerisindedir. Mazo'nun oyunu giderek acımasızlaşırken, Han, Mazo'nun kim olduğunu çözebilmek için hafızasının oldukça zorlar…

Etiketler

Dizi Haberleri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış