5 Şubat 2022 18:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:48

Bir Zamanlar Çukurova’da Seyirci Çılgına Döndü! Ekranlara Veda Ediyor Final Yakın

Bir Zamanlar Çukurova’da Seyirci Çılgına Döndü! Ekranlara Veda Ediyor Final Yakın

Atv ekranlarında her perşembe günü 4 sezondur ekranlara gelen Bir Zamanlar Çukurova dizisi perşembe günü yayınlanan 122. bölümü ile yine geceye büyük bir damga vurdu! Dizi reytinglere bir türlü düşmeyen Bir Zamanlar Çukurova dizisini hayranları ise artık isyan etmeye başladı… İşte haberin detayları!

Etkileyici hikayesi ile her perşembe akşamı seyirci ile buluşan Bir Zamanlar Çukurova dizisi heyecanlı senaryosu ile izleyicilere ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Geçtiğimiz perşembe günü 122. bölümü yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde ise işler iyice çığırından çıkmaya başladı. Uzun bir süredir dizide giden kötü gidişat sonrasında yapımcıların gerçekleştirmiş olduğu hamleler ile izleyiciler resmen tekrardan ayağa kalktı.
 

 
Dizide Bomba Olaylar Bir Türlü Bitmiyor!


 
Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Selin Gencin canlandırdığı Gülten karakteri ile Selin Yeninci’nin canlandırdığı Saniye karakteri reyting rekorları kıran diziye resmen kesin olarak elveda dedi.
 
Diziden iki başrol oyuncunun ayrılması ile beraber dizinin sıkı takipçisi olan hayranları adeta şoka uğradı. Bu iki başrolün ayrılmasından sonra Çolak Ağa’yı canlandıran Altan Gördüm’ün diziye dahil olması ise izleyicilerin içerisine bir hayli dert  oldu.
 
 


Dizinin Oyuncu Kadrosu Sürekli Değişiyor

 
Perşembe günlerinin gündemden düşmeyen Bir Zamanlar Çukurova dizisine, dört sezon doğrultusunda bir çok ünlü isim katılarak daha sonradan diziye veda etti. Diziden son ayrılan ünlü isim ile beraber seyirci de resmen ayağa kalktı. Sosyal medya üzerinden bazı sıkı takipçiler; “Dizide sevdiğimiz tüm karakterleri tek tek çıkardınız. Resmen içimiz bu konuda doldu taştı! Ya aynı kişiler ile yolunuza devam edin ya da diziyi son verin. Moralim oldukça bozuldu.” Sözlerini dile getirdi.
 


İki önemli ana karakterin diziye veda ettiği son bölümde, seyirci resmen çılgına döndü. Sevilerek takip edilen bu iki karakterin diziden ayrılması seyirciyi oldukça üzdü. Bütün sitemleri üzerine toplayan Bir Zamanlar Çukurova dizisine yönelik tepkiler oldukça büyümeye devam ediyor. Diziden ise konu İle ilgili henüz bu konuda bir açıklama gelmedi.

Etiketler

Dizi Haberleri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış