6 Şubat 2022 11:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:47

Necati Şaşmaz ve Osman Sınav Yalnız Kurt İçin Bir Arada! Kalpler Durdu Nefesler Tutuldu! Necati Şaşmaz Yalnız Kurt Dizisine Mi Geliyor?

Necati Şaşmaz ve Osman Sınav Yalnız Kurt İçin Bir Arada! Kalpler Durdu Nefesler Tutuldu! Necati Şaşmaz Yalnız Kurt Dizisine Mi Geliyor?

ATV kanalının yeni dizisinden bomba haber geldi. Osman Sınav'ın kaleminden yazılan dizi Yalnız Kurt yeni oyuncusuyla sevenlerini sevinç çığlıklarına boğdu. Necati Şaşmaz'ın kadroya katılacağı bombası gündemi salladı.İşte haber hakkında tüm detaylar!

ATV kanalının yeni dizisi sonunda ekranlarda izleyicilerle buluştu. Yalnız Kurt dizisi daha yayınlanmadan en çok konuşulan diziler arasında yer almayı başardı. Oyuncu kadrosuyla tüm gözleri üzerine çeviren dizinin dikkat çeken noktalarından biri de senaristi oldu. Daha önce Kurtlar Vadisi gibi kült bir yapıma imza atan Osman Sınav, bu kez Yalnız Kurt dizisi ile reytingleri sallıyor. İlk bölümüyle izlenme rekorları kıran Yalnız Kurt, daha şimdiden birçok diziyi geride bırakmayı başardı. Dizi hakkında ortaya çıkan asıl bilgi ise herkese büyük şok yaşattı. Yalnız Kurt dizisi kadrosuna dahil olması beklenen Necati Şaşmaz şimdiden ortalığı kasıp kavurdu. İşte merak edilen tüm detaylar haberimizde yer alıyor! 

Yalnız Kurt Dizisinden Büyük Çıkış!

Atv kanalının yeni dizisi kadrosunda Hasan Denizyaran, Cihan Ünal ve Damla Colbay'ın bulunduğu Yalnız Kurt dizisi henüz TV ekranlarında yer almadan tanıtım fragmanıyla ortalığı sallamıştı. Özellikle dizisinin Kurlar Vadisi senaristinin Osman Sınav'ın olması, izlenme oranlarında büyük etki yaratmıştı. 3.bölümü yayınlanması beklenen diziden bomba haber geldi. Dizi senaristi Osman Sınav bombayı patlattı. 

Yıllar Sonra Aynı Senaristin Dizisinde! 

Kurtlar Vadisi dizisinde Polat Alemdar rolüne hayat veren oyuncu Necati Şaşmaz'ın Yalnız Kurt dizisi için anlaşma sağladığı haberleri büyük yankı uyandırdı. Uzun zamandır dizilerde ve filmlerde yer almayan ünlü oyuncu Necati Şaşmaz'ın, yeniden Osman Sınav'ın senaryosunu ele aldığı diziyle ekranlara geleceği haberleri herkesi heyecanlandırdı. Kurtlar Vadisi dizisinden sonra Yalnız Kurt dizisinde ses getirmeye hazırlanan usta oyuncu, uzun yıllar sonra yeniden izleyiciyle buluşmanın heyecanını yaşıyor. 

Necati Şaşmaz Şoku! 

Haberlere göre Çağatay Tosun, Yalnız Kurt dizisi henüz hazırlık aşamasındayken, başrolü olarak Necati Şaşmaz'ı düşündüğü fakat olumlu bir yanıt alamayınca yerine Cihan Ünal'ın getirildiği öğrenildi. Necati Şaşmaz ile görüşme sağlayan Osman Sınav'ın, ünlü oyuncunun imzasıyla dönerek el sıkıştıkları öğrenildi. Oyuncunun diziyle ne kadar süre için anlaşma sağladığı henüz bilinmese de Necati Şaşmaz'ın dizi kadrosunda bulunacak olması dahi herkesi heyecanlandırmaya yetti. 

Etiketler

Dizi Haberleri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış