6 Şubat 2022 14:30 Güncelleme : 8 Şubat 2022 10:54

Esra Erol İstifa Etti! RTÜK'ten Aldığı Ceza Sonrası ATV İle Arası Açıldı! Meydan Müge Anlı'ya Kaldı!

Esra Erol İstifa Etti! RTÜK'ten Aldığı Ceza Sonrası ATV İle Arası Açıldı! Meydan Müge Anlı'ya Kaldı!

Esra Erol sunduğu programda 18 yaşında bir genç kıza bağırması nedeniyle oldukça tepki almıştı. Bu görüntüler üzerine RTÜK harekete geçerek karara vardı. Esra Erol'un sunduğu Esra Erol'da programının yayından kaldırıp kaldırılmayacağı ise merak konusu olmuştu.

Esra Erol'un sunduğu Esra Erol'da programı, yayın süresince birçok kayıp kayıp kişiyi ailelerine kavuşturmuş, üzeri kapatılan cinayetlerin perde arkası gözler önüne serilmişti. Fakat Esra Erol'da programında canlı yayında yaşanan bazı tatsız olaylar izleyenlerin sert tepki vermesine neden olmuştu. Esra Erol başta oyuncu Hazal Kaya olmak üzere bazı ünlü isimlerin de tepkilerini almıştı. Gelen şikayetler üzerine harekete geçen RTÜK olayı incelemeye aldı. Gelen karar ise herkeste şok etkisi yarattı. Uzun süredir ATV kanalında devam eden gündüz kuşağı programı cezasız kalmadı. RTÜK ATV kanalını para cezasına çarptırması üzerine kanalla sorunlar yaşayan Esra Erol, artık ATV ile çalışmaya devam etmeyeceği öne sürüldü. İşte haber hakkında merak edilen tüm ayrıntılar! 

RTÜK Affetmedi 

ATV kanalın merakla izlenen programı Esra Erol'da yayınlandığı günden bu yana bir çok kişinin sesi olmayı başarmıştır. Kayıp, cinayet gibi vakaları araştıran Esra Erol son yaşanılan olaylardan sonra olumsuz tepkileri üzerine çekti. Canlı yayında yüzünü göstermek istemeyen genç kızı azarlayan sunucu, halktan ve ünlülerden eleştiriler aldı. Bunun üzerine RTÜK devreye girerek Esra Erol'da programı hakkında son kararını açıkladı. 

Esra Erol Kendisi Tutamadı! 

18 yaşında olan genç kızın, 40 yaşında evli bir adama kaçması üzerine ailesi Esra Erol'un programına katıldı. Kızlarını arayan perişan aile duydukları karşısında şok geçirdi. Kaçtığı şahsın evinin çatı katında kalan genç kıza, ünlü sunucu Esra Erol öfke kustu. Bu sırada yüzünü göstermek istemeyen genç kızın kimliği ortaya çıktı. Sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutulan Esra Erol'a kadın kadına bunu yapar mı yorumları aldı. Yaşanan olaylar sonrasında RTÜK harekete geçerek Atv kanalına para cezası kesti. 

Esra Erol ATV Kavgası! 

Para cezası alan ATV'nin Esra Erol'a karşı tepki gösterdikleri ortaya çıktı. Yaşanılan gerginlik sonrası Esra Erol programdan istifa ederek çekilme kararı aldığı ve artık ATV ile çalışmayacağı öğrenildi. Ünlü sunucunun sevenleri bu duruma üzülürken bazı vatandaşlar bu durumu hakkettiğini ve olması gerekenin yapıldığını savundu.

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış