6 Şubat 2022 12:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:47

Yalnız Kurt Hezimete Uğradı! Reytinglerde Arka Sokaklar Resmen Yargı Dağıttı

Yalnız Kurt Hezimete Uğradı! Reytinglerde Arka Sokaklar Resmen Yargı Dağıttı

Arka Sokaklar bu cuma da reytingleri kimseye kaptırmadı! İlk bölümü yayınlanan Yalnız Kurt dizisi resmen hezimete uğradı. Reytinglerde geride kalan Yalnız Kurt dizisinin önümüzdeki haftalarda reytingleri yükselecek mi? İşte merak konusu olan haberin detayları….

Cuma Akşamlar 7 Farklı Dizi Yarışıyor!
 

Her cuma akşamı yayınlanan 7 farklı dizinin reyting yarışı bu hafta oldukça dikkat çekti. Tüm kişiler kategorisinde yarışan Arka Sokaklar dizisi geçtiğimiz hafta Yalnız Kurt dizisi tarafından oldukça büyük bir farkla geride bırakılmıştı. Ancak 16 sezondur izleyici ile Kanal D ekranlarında buluşan Arka Sokaklar dizisinin bu hafta yeniden bütün kişiler kategorisinde en üst sırada olduğu görüntülendi.


 
Atv ekranlarında bu hafta ikinci bölümü ekranlara gelen Yalnız Kurt dizisi bütün gözleri resmen üzerine çekmişti. Yapımcısı Osman Sınav olan dizi, geçtiğimiz hafta oldukça etkili bir çıkış sergileyerek bütün kategoriler kapsamında birincilik elde etmişti. Ancak bu durumun resmen bir saman alevi olduğu ikinci bölümün yayınlanması ile ortaya çıktı.
 
 

Yalnız Kurt Dizisi Bozguna Uğradı


İlk bölümü yayınlandığında bütün kategorilerde birincilik alan Yalnız Kurt dizisi bu hafta birinciliği Arka Sokaklara bırakarak ikinci sırada yerini aldı. Ancak bu İstatistiksel veriler ilerleyen haftalarda dizinin tekrardan birinci sıraya çıkacağını önüne geçmiyor.
 


İlk iki bölümü ile ilk üçe giren Yalnız Kurt dizisi cuma günü yayınlanan bir çok diziyi sollayacak gibi duruyor. İlerleyen süreçte de verilen sürpriz haberleri ile reytingleri toplayacak Yalnız Kurt dizisinin üçüncü bölümü heyecanla bekleniyor.
 

Senaryolar Kapışıyor!


İlerleyen haftalarda Arka Sokaklar ve Yalnız Kurt dizisinin birincilik için kapışacağı aşikar. Birbirinden farklı senaryolara sahip olan iki dizinin hangisinin birinciliği alacağı ise oldukça merak konusu. 16 sezondur Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan Arka Sokaklar dizisi reytingleri kolay kolay Yalnız Kurt dizisine kaptırmayacağa benziyor. Ancak dikkat çekici senaryosu ile Yalnız Kurt dizisi de Arka Sokaklara taş çıkaracağı benziyor. İlerleyen süreçte hangi dizinin birinciliğe devam edeceği ise merak konusu… Dizilerin izleyici kitlesi önümüzdeki haftaki bölümleri heyecanla bekliyor.

Etiketler

Dizi Haberleri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış