6 Şubat 2022 15:00 Güncelleme : 8 Şubat 2022 10:54

Bu Burçlar Tam Hanımcı! Eşini Annesine Bile Değişmeyen Burçlar

Bu Burçlar Tam Hanımcı! Eşini Annesine Bile Değişmeyen Burçlar

Bekarken annesinin sözünden çıkmayan birçok erkek evlendikten sonra adeta hanımın dizinin dibinden ayrılmaz. Anne yüreğinin bir şekilde bastırdığı bu durum çoğu kez gelin-kayınvalide çatışmalarının da en büyük sebebidir. Bizde eşini annesine tercih eden 3 erkek burcunu sizler için araştırdık…

Eşini Annesine Tercih Eden 3 erkek Burç


Balık Burcu

Gerçekçilikten uzak olan Balık burcu duygusaldır ve aşka oldukça çok önem verir. Eşinin dizinin dibinden ayrılmayan Balık burcu annesini üzen burçların başında gelmektedir.


Özellikleri

Balık burcu olan kişiler genel olarak sabırlı, eli açık ve de duyarlı insanlardır. Bu kişilerin her zaman büyük bir inandırma yetenekleri bulunmaktadır. Sadık, dürüst vicdan sahibi ve uysaldırlar. Her çevreye kolay şekilde ayak uydururlar. Hayat görüşleri ciddi fakat gerçekçi değildir. Balık burcu olan kişiler diğer burçlara göre dış etkenlerden en fazla etkilenen kişilerdir. Hayal dünyasında çok mutlu olmaktadırlar. Ama bilindiklerinden daha akıllı ve de kurnaz olurlar. Sinirli olan yanını gizli bir sakinlik ile örten balık burcu herkesin seçtiği özel kişi olmanın hayalini kurarlar.


Başak Burcu

Mükemmeliyetçi olan Başak için evlilik kuralları olan bir müessesedir. Evet onlara göre anne önemlidir ama süregiden bir hayatın kusursuz olması için eş daha ön plandadır.
Özellikleri: Başak'lar çalışkan ve pratik insanlar olup, yaşamlarındaki en önemli konu da İş olmaktadır. Güvendikleri kişilere yardım etmeyi sevmelerine rağmen, inanmadıkları ve tembel olduklarını bildikleri kişilere karşı oldukça soğuk davranırlar. Yaşamları boyunca dinlenmeden çalışabilirler. Onların dinlenme şekilleri bile başkalarına yorucu gelir.


Terazi Burcu

İlişkilerinde genelde romantik olmayan Terazi burcu evlenmeden önce adeta ana kuzusudur. Beşikten mezara kadar anneci olan Teraziler evlilikten sonra tam bir ev kuşuna dönüşmektedirler. Gelin-kayınvalide çatışmalarının en çok yaşandığı evlerde erkek çoğu kez terazi burcu olmaktadır.


Özellikleri

Terazi burçları genel olarak akıllı, mantıklı ve aşk dolu özelliklere sahip olmaktadırlar. Terazi burçları hayallerine ulaşmak için oldukça fazla çalışırlar. Terazi burçları genel olarak uzlaş yanlısı ve kibar özellikleri ile tanınırlar. İlişkilerinde adil olan terazi burçları mantıkları ile birlikte hareket etmektedirler.

Etiketler

Astroloji  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış
Reklamı Kapat