Kapatmak için ESC basınız.

manşet

Avrupa’ya Göçmen Akınında Son Durum!

Türkiye’nin sınır kapılarını açmasının ardından Avrupa’ya aşırı sayıda mülteci göçü yaşanıyor. Sınır kapılarını tutmakta zorlanan Yunanlılar, göçmenlerle mücadele verirken, sınırı geçenlerin sayısı 117 binin üzerine çıktı. Minibüsler İstanbul-Edirne arasında seferlere başladı. İşte göçmenlerin son durumu.

Küstah Fransız Bakan’dan: Erdoğan Ateşle Oynuyor

İdlib’de 34 askerimizin şehit düştüğü saldırı sonrası Türkiye’nin mültecilere Avrupa kapılarını açması batıyı çıldırttı. Fransa Maliye Bakanı Bruno Le Mer bugün yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için küstah ifadeler sergileyip, “Maalesef ateşle oynuyor” dedi.

Dünya Sağlık Örgütü Uyardı! Her Ülke Hazır Olmalı

Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve tüm dünyaya hızlı bir şekilde yayılan koronavirüs hakkında Dünya Sağlık Örgütü’nden yeni bir açıklama geldi. DSÖ Başkanı Tedros Adhanom, her ülkenin ortaya çıkabilecek koronavirüs vakalarına karşı hazırlıklı olunması gerektiğini açıklayarak, “Hiçbir ülke virüsü topraklarında görmeyeceği kanaatine varmasın. Bu çok büyük bir hata olur.” dedi.

Hain Saldırı Sonrası AP’den İlk Açıklama Geldi!

AP Türkiye Raportörü Nacho Sanchez Amor, Esed rejiminin hain saldırısı üzerine 33 askerimizin şehit düştüğü olay ile ilgili yaptığı açıklama, “Yaşamını yitiren Türk askerleri için gerçekten çok üzgünüm. Türkiye, İdlib ve mültecilere yönelik gelişmeleri endişe duyarak takip ediyorum.” yönünde oldu.

Reyhanlı’dan Kötü Haberler! 33 Şehit!

İdlib’te savaştan kötü haberler geliyor. Askeri taburumuzun geçişi sırasında hava saldırısı oldu iddiası ve çok sayıda şehidimizin olduğu iddiası sosyal medyayı karıştırdı. Gelen bilgiler doğru mu? şehit sayımız kaç? işte detaylar

Ankara’da Acil İdlib Zirvesi

Türkiye’nin İdlib için verdiği sürenin dolmasına kısa bir süre kala Başkent’te hareketli saatler yaşanıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip…